gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bambu kilimler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mutfak halımı dolaplarıma uysun diye açık renk aldım ama çok kirleniyor. Arada silmem gerekiyor ama silincede hemen kurumuyor ve çok silinmekten 7 ayda yıpranmaya başladı. Nette alternatif araştırırken bu bambu kilimleri görüm meleklerim. silmesi çok kolay hem yıpranmaz hemde kolay kurur. Leke de tutmaz. Mutfak halımı temzilemeye verip kaldırmayı misafirden misafire yaymayı diğer günlerde bambu kilim kullanmayı düşünüyorum. MUtfak, balkon gibi çok çabuk kirlenen yerler için iyi bir alternatif. Nenden alabilirim diye araştırıken Koçtaşta satıldığını öğrendim. Ölçüsüne göre fiyatları değişiyor. Çeşitli desenleri mevcut. 60x 90 Ölçülerdek bu kilim www.evimister. com adresinde de satılıyor. Fiyatı 18,90 TL.

Diğer bambu kilim desenlerine örnekler;

Bambu kilimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bambu Bakımı

Bambu Bakımı

bambu bakımı nasıl yapılır bambu nasıl yetiştirilir bakımı vazoda çiçeği yetiştirilir İsmi lucky bamboo (şans bambusu) olarakta bilinir. Fazla ışık almayan aydınlık biryer seçilmeli bambunun boyuna göre bir saksıya dikilmeli. Saksının su kabı genişçe yada çok derin olmalı. Toprağı taşsız toprak olmalı. Bambu satın alınıp saksısına dikildikten sonra saksının pozisyonu değiştirilmeden bakım...
  2. bambu mobilyalarrr

bambu mobilyalarrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. pachamama deri kilimler

pachamama deri kilimler

deri kilim pachamama deri halı pachamama halı son günlerin gözdesi şüphesiz halılarda deri ayrıntılar kullanışlı olup olmadıgını kullananlara bir sormak lazım:) pachamama firması tasarımlarını gök cisimlerinden esinlenerek yapmış evren ve sonsuzlugu andıran noktacıklı modeller gercekten çok hoş..buyrun bakalm...
  4. Kilimler..

Kilimler..

Ben evlendiğim zaman eğer ki evim müsait olursa şark kçşesi döşemek istiyorum.. Ne bilim aklım kalıyor öyle kafelerde falan o tarz ortamlara girdiğim zaman.. Bakın sizlere el işi dokuma kilimler buldum melişler.. çok güzel görünüyorlar.. Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok...
  5. Tatlı Evlerinize Kilimler

Tatlı Evlerinize Kilimler

kilimler Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok ayrıcalıklıdır.çünkü kilim gelenekleri taa ninelerimizden beri bizlere kalan değerli bir mirastır,bilelim kıymetini,el dokuma kilim modelleri,antika kilimler,günümüzde turistik mekanlarda,antika kilimler,daha fazla rağbet...

Sayfayı Paylaş