gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bambu mutfak

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bambu mutfak dekorasyonu Bambu mutfak örneği
    bir zamanlar bambuda bambu diye herkesin kafasını şişirdim:) Sonundada mutfağımda bambu mutfak dekorasyonu uyguladım. Sonuçtan ben çok memnunum. Cimstone tezgah ile kombinledim bence harika oldu. İşte bu mutfak örneğide benim mutfağıma çok benziyor. Sizcede hoş durmuyor mu meleklerim?

Bambu mutfak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bambu Bakımı

Bambu Bakımı

bambu bakımı nasıl yapılır bambu nasıl yetiştirilir bakımı vazoda çiçeği yetiştirilir İsmi lucky bamboo (şans bambusu) olarakta bilinir. Fazla ışık almayan aydınlık biryer seçilmeli bambunun boyuna göre bir saksıya dikilmeli. Saksının su kabı genişçe yada çok derin olmalı. Toprağı taşsız toprak olmalı. Bambu satın alınıp saksısına dikildikten sonra saksının pozisyonu değiştirilmeden bakım...
  2. Bambu ve Kullanım Alanları

Bambu ve Kullanım Alanları

Bambu ve Kullanım Alanları Faydalı BilgilerBambular ikiyüzden fazla türe ayrılır; hattâ bazı bilginler tür sayısını beş yüze çıkarır. Çoğunluğu Asya´da, büyük bir kısmı Amerika´da, birkaç tanesi de Afrika´da yetişir. Deniz düzeyinden başlayarak 3 000 m´ye (Himalaya) ve 5 000 m´ye (And dağları) kadar rastlanır. Bambuların gövdesi kabarık düğümlüdür. Her düğümde düşücü veya kalıcı bir km vardır....
  3. bambu mobilyalarrr

bambu mobilyalarrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bambu kilimler

Bambu kilimler

Mutfak halımı dolaplarıma uysun diye açık renk aldım ama çok kirleniyor. Arada silmem gerekiyor ama silincede hemen kurumuyor ve çok silinmekten 7 ayda yıpranmaya başladı. Nette alternatif araştırırken bu bambu kilimleri görüm meleklerim. silmesi çok kolay hem yıpranmaz hemde kolay kurur. Leke de tutmaz. Mutfak halımı temzilemeye verip kaldırmayı misafirden misafire yaymayı diğer günlerde...

Sayfayı Paylaş