gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bambu stor perde Bambu stor perde dekorasyon örnekleri
    Bambu stor perde annemin mutfağında var ve ben çok beğeniyorum. Kendi evimede alacaktım. Ahşap jaluzileri görünce vazgeçtim. Ahşap jalulizi aldım mutfağıma. Ama bu bambu stor dekorasyon örneklerini görünce aklım yine gitti doğrusu.

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. stor perde kullanıyormusunuz?

stor perde kullanıyormusunuz?

Stor Perde Modelleri kullanıyor musunuz tam olarak bilemiyorum yenide çıktı sizlere güzel stor perde modellerini bularak resim olarak eklemeye başlayacağım. Bu arada portal bölümümüzde de stor perde trendleri konumuzdan yararlanarak yeni fikirler edinebilirsiniz. 1194 Stor perdelerin hemen hemen bütün kadınların bildiği gibi temizlik durumları sıkıntıları yüzünden biraz kullanmadıklarını...
  2. 2011 stor perde modelleri

2011 stor perde modelleri

Gerçekten de stor perde son zamanlarda moda oldu. Hem estetik ve şık görünümü hem de kullanışlı olması yönüyle stor perde modelleri çokça tercih ediliyor sizlerde evlerinizde stor perde kullanmak istiyorsunuz buyrun meleklerim ve şunuda belirtmek istedim fiyatları ise m2′si ortalama 20 – 25 TL...
  3. Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Japon perde örnekleri Geniş salon dekorasyonu Mekanın genişliği ve kullanılan eşyaların azlığı nedeniyle çok iç açan bir salon dekorasyonu olmuş. Kullanılanjapon fon perde de mekana hoş bir görünüm katıyor. Bu perdeleer özellikle fransız camlara çok yakışıyor.
  4. 2014 Stor Perde Modelleri

2014 Stor Perde Modelleri

Modern Stor Perde Modelleri Yeni Sezon Stor Perde Modelleri 2014 En Yeni Stor Perde Modelleri Stor perdeler normal perdelerden şık ve modern görünümlü olmalarının yanı sıra kullanışlı perdeler olarak bilinmektedir. Farklı bir perde modasını evinize ya da iş yerinize davet etmek istiyorsanız stor perde sizler için kaçırılmaz fırsatlar arasında yer alacaktır. Farklı görünümü ile sizleri...
  5. Stor Perde Nasıl Silinir?

Stor Perde Nasıl Silinir?

Günümüzde gerek evlerde gerek ofis ve iş yerlerinde en çok tercih edilen perdelerden biride stor perdelerdir.Stor perdeler prartik kullanışının yanında estetik görünümüylede mekanlara farklı bir boyut kazandırıyor.Bu hem şık hem de pratik perdeler, geleneksel seçim olan tül perdelerin pabucunu dama atmış görünüyor. Stor perde kullananların en çok merak ettikleri,Stor perde nasıl...

Sayfayı Paylaş