gebe
  1. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bana akıl versn biriiiii

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında zeyno2222 tarafından paylaşıldı.

mrblar ben 5 6 aydır korunmuyorm hep bi sorun yaşadım ve negatif çıktı bu ay sanki içimde bi his var tuttu diye ama adetime zaten 9 gün var dahaya çok yanii 15 gün önce kadın hastalıkları doktoruna gitmiştim bi simir testi yaptırmıştı o testin sonucunu aldım bugün yara varmış zehirliyse halim fena...ayın 10a yani cuma gününe randev u verdi parça aldırcm bunu mutlaka yapmamı söyledi eşim bana bıraktı dilediğini yap dedi hem parça aldırmaya korkuyorm hemde gebeysem ..zor durumdayım ben ya bana yardım edin melekler

2. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu ciddi bı durum öncelıgın saglıgın olmalıı doktorunn mutlaka yapmanıı sölemıss once bu rahatsızlıgını gıdermen gerek ondan sonra rabbımde nasıp ettıyse zaten yenıden baslarsınız cocuk duusnmeyee allah gonlumuze gore versın gecmıs olsunn ama sakın erteleme derım...

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    en önemlisi sağlık ama böle bişe varsada ihmal edilmez baya zor durum yani

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    cnm allah yardımcın olsun parça aldırmaktan korkma basit bir operasyon hiç korkma şunuda belirteyim hamile testi yaptır kan testi ona göre hareket ederler sağlık herşeyden önce gelir geçmiş olsun ...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bebek de önemli tabi ama sağlığın daha önemli sonuçta sen olmassan bebek de olmaz tatlım.Rabbim sağlık versin.

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aynı sorun bendede var ya ama benden bugün kan tahlili istediler sonuç pzt bakalım hayırlısı

bana akıl versn biriiiii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıl verin bana nolur

akıl verin bana nolur

arkadaşlar öncelikle şimdi eşim güvenlik işine geri döndü ilk evlndiğimizdede güvenlikti ama yanımda kayınvalidem vardı geceleri korkmuyodum ama şimdi kimse yok burda tek basımayım eşimde gece güvenliğinde hastanede çalısıyo ne yapıcam geceleri oğlumla ikimiz kalıyoruz sabahı sabah ediyorum bana bi akıl verin lütfennn :(
  2. bana akıl verirmisiniz

bana akıl verirmisiniz

merhaba melekler ben afyonluyum evhanıyım evlenmeden önce çalışıyordum evlenince işimi bırakmak zorunda kaldım eve kapanınca haliyle çok kilo aldım 52 kiloyla evlendim 7 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var ben şuan115kiloyum kilo veremiyorum tiroitbezleri dediler hormon bozukluğu dediler hepsinede baktırdım ilaç kullanmaktan midem mahvoldu ve işin açıkçası artık kullanmıyorum ilaçlarıda...
  3. Bana da akıl fikir lütfen:((

Bana da akıl fikir lütfen:((

Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi...
  4. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  5. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Sayfayı Paylaş