Bana Ardından Bakıp Ağlamak Da Yeter

suskun_gız

Yeni Üye
Üye
Bana Ardından Bakıp Ağlamak Da Yeter
coleraamekteptesonbaharmp4.jpg

Yalan sevdanlara yazılmış bir bakıma kendimi kandırdıgım duygularımı karıştırdım az önce. Yıllar önce birini unutmak için digerine yazdıgım yalanları okumak istedim. Öyle ruhsuz öyle cansız ve bi o kadarda isteksiz.

Anladım her şey yürekte başlıyormuş ve orda bitiyormuş. Beyin sadece düşünenmiş seven degil. Ve heyecan yürekteki dalgalanmaymış. Anladım sen beyinde degil yürekte mapusmuşsun. Hangi türkü hangi arabeskse yaşadıgım tadını mistikleştirdi iyice sevda aynı sevdaymış ve ben o sevdayı düşündükçe hep 16 yaşındayım.

Biliyosun herşeyin tadına sende alıştım ben . Sevmenin sevilmemenin uykusuz geceleri platonik denen saçmalıgın. Her şey işte . Sana ne yönde iltifat etsem az kalıyo. Susmak içimden gelmiyor ama o güzelligin üstüne konuşmak da abes geliyor .

Şimdi gecenin bu saatinde aklımda sen karşımda koskoca şehir yanımda şiir koynumda hayalin beni benimle bırak bunca yıl aldıkların yeter diye düşünüyorum .

Benden bana arta kalanlar inanıyorum ki ancak bana yeter . Gözlerin her ne kadar bir çift güvercine enziyorsa ve barışa koşuyorsa sen barış oldukça benim içimdeki savaş büyüyor.

Sana şimdi ne yazayım ki ne yazsam ayıp olur sussam içime dert olur. Sana ayıp olacagına bana dert olsun . Bana ardından bakıp aglamak da yeter.

alıntı

Geri