gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Bana Ardından Bakıp Ağlamak Da Yeter

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Yalan sevdanlara yazılmış bir bakıma kendimi kandırdıgım duygularımı karıştırdım az önce. Yıllar önce birini unutmak için digerine yazdıgım yalanları okumak istedim. Öyle ruhsuz öyle cansız ve bi o kadarda isteksiz.

Anladım her şey yürekte başlıyormuş ve orda bitiyormuş. Beyin sadece düşünenmiş seven degil. Ve heyecan yürekteki dalgalanmaymış. Anladım sen beyinde degil yürekte mapusmuşsun. Hangi türkü hangi arabeskse yaşadıgım tadını mistikleştirdi iyice sevda aynı sevdaymış ve ben o sevdayı düşündükçe hep 16 yaşındayım.

Biliyosun herşeyin tadına sende alıştım ben . Sevmenin sevilmemenin uykusuz geceleri platonik denen saçmalıgın. Her şey işte . Sana ne yönde iltifat etsem az kalıyo. Susmak içimden gelmiyor ama o güzelligin üstüne konuşmak da abes geliyor .

Şimdi gecenin bu saatinde aklımda sen karşımda koskoca şehir yanımda şiir koynumda hayalin beni benimle bırak bunca yıl aldıkların yeter diye düşünüyorum .

Benden bana arta kalanlar inanıyorum ki ancak bana yeter . Gözlerin her ne kadar bir çift güvercine enziyorsa ve barışa koşuyorsa sen barış oldukça benim içimdeki savaş büyüyor.

Sana şimdi ne yazayım ki ne yazsam ayıp olur sussam içime dert olur. Sana ayıp olacagına bana dert olsun . Bana ardından bakıp aglamak da yeter.

alıntı

2. burcuşule77

burcuşule77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bana Ardından Bakıp Ağlamak Da Yeter
    gerçekten beğendim emeğine sağlık arkadaşım.....

Bana Ardından Bakıp Ağlamak Da Yeter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Yeterdi Bana

Grup Düş - Yeterdi Bana

Bir defaya mahsus başbaşa kalsak Mehtabın altında yüzyüze dursak Şarkılar söylense aşklara dair Karanlık geceden cesaret alsak Sessizce ellerinden tutsam Sıcak nefesin yüzüme vursa Gözlerin gözlerime baksa yeterdi bana
  2. Seda Sayan - Ağlamak Yakışmaz Bana

Seda Sayan - Ağlamak Yakışmaz Bana

Beklenmedik bir anda Yenildim yine aşka Tövbeliydim bir daha Böyle kara sevdaya Acılar başucumda Yine nöbet tutacak Bilirim gözlerime Uyku haram olacak Tutsağın, esirinim Ben ölünceye kadar Yar benim seni sevmek gibi Bir sorunum var Yüreğim paramparça Kaçamaz uzaklara Ağlayamam ki Ağlamak yakışmaz bana
  3. Hamam da ... Yeter ya!

Hamam da ... Yeter ya!

hamam hamamda çıplak kadınlar hamam fotoğrafları resimleri hamamlar İtirazım var kardeşim.. görüyosunuz değil mi bi hamam keyfide yaptırmıyorlar. Aslında şimdi tam burda öyle resimler paylaşırdım ki site kurallarına aykırı.. bu ne ya ben hamama gitmekistiyorum ama ! ama orda affedersiniz ama çıplak kadın görmek istemiyorum... Evet çıplak kadın ! Hanım abla soyunmuş baştan aşağı ; -hayırdır...

Sayfayı Paylaş