gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

bana artık hicran de resimleri,bana artık hicran de görselleri,bana artık hicran de dizisi 1. bölüm resimleri,bana artık hicran de görselleri hakkında bilgiler Kanal D’nin başrollerini; Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough, Tamer Levent, Nur Sürer, Zeyno Eracar, İncinur Daşdemir, Turgay Kantürk, Nadir Sarıbacak ve Elif Ceren Balıkçı’nın paylaştıkları, yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Bana Artık Hicran De” (14 Eylül Pazar) saat 20.00’de ilk bölümü ile ekranlarda seyircisiyle buluştu.
    3064244-1.jpg
    3064248-64.jpg
    3064247-43.jpg
    3064245-26.jpg
    3064251-32.jpg

Bana Artık Hicran De 1.Bölüm Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

aslı enver kimdir, bana artık hicran de dizisi, bana artık hicrande aslı enver Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Aslı Enver, yeni dizisinde acılı bir anneyi canlandıracak. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" adlı yapımında rol alacak olan Enver'in hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde...
  2. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

bana artık hicran de buğra gülsoy, buğra gülsoy hayatı, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, Kanal D'nin yepyeni dizilerinden biri olan Bana Artık Hicran De yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir kadının hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı dizide rol alan oyunculardan biri Buğra Gülsoy. Bu sayfamızda Gülsoy'un hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere......
  3. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

kanal d bana artık hicran de, alican yücesoy hayatı, bana artık hicran de alican yücesoy Sevgili melekler, başarılı oyuncu Alican Yücesoy, yeni sezonda yepyeni bir dizile ekranlara geliyor. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" dizisnde rol alacak olan Yücesoy'un hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz... Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk,...
  4. "Bana Artık Hicran De" Dizisinde Kim Kimdir?

"Bana Artık Hicran De" Dizisinde Kim Kimdir?

bana artık hicran de dizisi, bana artık hicran de oyuncuları, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, eylül ayında Kanal D'de başlayacak olan yeni dizi "Bana Artık Hicran De" dizisinde hangi oyuncu hangi rolde yer alacak, aşağıdaki makaleden bilgiler alabilirsiniz... Hicran Eyüpoğlu (Aslı Enver) 19-20 yaşında. / Günümüz: 35-36 yaşında. Güzel bir kız. Lise mezunu....
  5. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

bana artık hicran de dizisi, kanal d bana artık hicran de, bana artık hicran de tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yayınlanan ilk tanıtım fragmanındaki kaza sahnesiyle ilgi uyandıran yeni sezon dizilerinden "Bana Artık Hicran De" eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerinde Aslı Enver, Buğra Gülsoy ve Alican Yücesoy'u izleyeceğimiz dizi filmin ilk tanıtım fragmanını...

Sayfayı Paylaş