gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bana Bir Masal Anlat Baba

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Bana Bir Masal Anlat Baba

Emeğine sağlık canım..

3. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çook güzel ya tesekkrler

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teekkürler canım emeğine sağlık

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Süper bir paylaşım canım emeklerine sağlık.. Şu günlerde baba özlemi çekiyorum zaten :(

Bana Bir Masal Anlat Baba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  2. Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Bir masal anlatsam sana kollarımda İ�u benim dünyamda seni rahatlatsam Bir masal anlatsam hem de bulutlarda Ve sen de insansan bana Rengarenk ülkemde batmayan güneşe Kanatlanıp üçsam seninle Bir inci denizinde bir mercan evinde Sevişebilsek birlikte Bir masal anlatsam sıcacık yuvamda Işıtsam uyuşan o hayal dünyamda Bir masal anlatsam herşeyi unutsan Kendini bıraksan bana Bir...
  3. Bir Masal Yaz Bana

Bir Masal Yaz Bana

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * Bilsen ne umutlar biriktirmiştim göğüs kafesimde. Gözlerin deldi geçti kanadım.. Bitirdim isyan ışıklarında biriktirdiğim mutluluklarımı. Ellerim korkuyor ve birbirine sarılıyor yokluğunda Ya çocukluğum? Çocukluğumun burnu çoktan kanamaya başladı bile Delirmek güzeldi ama benimkisi çıldırmak! Bir masal yaz bana.. Gülüşüm biraz eğik, birazda masalsı...
  4. Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Selam melekler mümkünse Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz da söylediği bu şarkının sözlerini bu sayfadan paylaşır mısınız acaba
  5. Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkıyı yarışmacılardan Dilan Köse seslendirdi. İşte Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri ...:) Bana bir masal anlat baba İçinde denizler...

Sayfayı Paylaş