gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bana bırak...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde
    Bana birak sevdayi giderken sadece
    Bana birak acisini hallederim icimde

Ben senden öncede yasiyordum
    Senden sonrada yasarim
    Hic düsünme tüm dünyayi
    Tek basima savasirim

Ben zaten hep savasiyorum
    senden sonrada savasirim
    Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim

Bana birak söndürürüm icindeki yanginini

Bana birak ben hallederim askimi acisini
    Bana birak söndürürüm icindeki yanginini
    Bana birak ben hallederim askimin acisini

Bana bırak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Acıları Bana Bırak

Düş Sokağı Sakinleri - Acıları Bana Bırak

Açılır ellerim beni.. düşündüğün an Dokunur gözlerin bana.. ağladığın an Ateşlere düşer bedenim Aşktır aldatan Aldatıpta ayıran Gökten yere vurduran Bırak acıları içime alayım Saçlarınla okşa ruhuna dolayım Acıları bırak sevdana adayayım Ölümüne okşa çiçeklerde kanayım Geceler bekler beni.. unuttuğun an Göçeder şarkılar bana.. güldüğün an Buzullar erir tenimde Aşkır aldatan aldatıpta ayıran...
  2. Ajda Pekkan - Onu Bana Bırak

Ajda Pekkan - Onu Bana Bırak

Kaçıncı macerasıdır bu Hiçbirinin gelmez sonu Sevdim derse seni Düşünür hep beni Sakın aldanma sen ona Her sefer döner sen o bana Belki demiştir ki sana Yalnız seni sevdim onun için geldim İnanma sakın hiç sen ona Onu bana bırak Onu bana bırak Onu bana bırak bırak önü Yazık oldu bir çok kadına İ�mit verdin bir bir onlara Umulmadık bir an bakarım yanımda Döner koşup gelir o...
  3. Orhan Ölmez - Bana Bırak

Orhan Ölmez - Bana Bırak

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini Bana birak...
  4. Murat Boz - Beni Bana Bırak

Murat Boz - Beni Bana Bırak

ana tapan bu kalp yol alıyor artık sensiz inan içim rahat,tek isteğim beni bana bırak... hiçbir şey bu kadar zor olmadı derken gidişinde bir telaş bir hüzün yoktu neden düşününce yalnızlık koymuyordu bazen varlığınla yokluğun bende birdi zaten... anlık hevesler uğruna yaptığın haksızlıklar aklımdayken hala,dönmemem için yeterdi bana... sana tapan bu kalp yol alıyor artık sensiz inan...

Sayfayı Paylaş