gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana birisi karabaş otunun yararlarını anlatabilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben yurt dışından yazıyorum kızlar. Bana karabaş otunun faydaları ve yararları lazım. Thnks

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bana birisi karabaş otunun yararlarını anlatabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karabaş otu ağrı kesici gibi

Karabaş otu ağrı kesici gibi

karabaş otu karabaş otu, faydaları, zararları, zayıflatırmı, nasıl kullanılır, kullanımı, suyu Zayıflatma etkisi oalrak bilinen karabaş otunun bir çok faydası var Melek'lerim. Zira her faydalı olan şeyin zararlarıda olabilir, tıpkı karabaş otunda olduğu gibi :) (Lavandula stoechas / French lavander / Lavande) Ballibabagiller familyasından, bir veya çok yıllık otsu bir bitkidir. Ezildiği...
  2. Karabaş otu reçeli

Karabaş otu reçeli

karabaş otu reçeli karabaş otu reçeli tarifi bu yazımızda arkadaşlar. İşte size reçel tarifleriniz arasına katacağınız yeni bir reçel daha Melek'ler:) Karabaş otu reçeli... Malzemeler: 2 S Bardağı Karabaşotu Çiçeği 7 S Bardağı Şeker 4 S Bardağı Su 1 T Kaşığı Limon Tuzu Yapılışı: Bakır tencere olursa daha iyi olur yok ise çelik tencerede yapın Melek'ler. Tencerede şeker ve su 10 dk...
  3. Karabaş otunun faydaları

Karabaş otunun faydaları

karabaş otunun faydaları, nelerdir, ve zararları, nasıl kullanılır, ve kullanımı, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Alternatif tıpta en çok tercih edilen ve bir çok derde deva olan karabaş otunun, faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgileri, bu makaemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Midede ve bağırsakta meydana gelen problemleri de yok eden karabaş otu, sakinleştirici özelliğiyle de...
  4. Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Kızlar ben bandana bağlamak istiyorum kaç türlü şekli var bunun ve nasıl bağlıyoruz ( ben kızım ) Bandana bağlama modelleri ve şekilleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.
  5. Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları hakkında genel bilgiler burda melekler melekler mekanı sakinlerinin dikkatine sevgili arkadaşlarım görmüş olduğunuz rüyaların ne anlam geldiğini merak ediyorsanız bana başvurabilirsiniz...fakat öncelikle açmış olduğum rüya nedir konusunu okuyun rüyanızın rahmani mi şeytani mi nefsani mi yoksa günlük hayatınızda gelişen olayların...

Sayfayı Paylaş