gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen yardım merhaba arkadaslar sat 18 hazıran yumurtlama gunumde eşimle ilişkiye grdık 1-2 gun sonra mıde bulantısı bas dönmesı bas agrısı gıbı şikayetlerim oldu ama hiç gögüslerimde agrı olmadı bebek sahıbı olmayı cok ıstıyoruz son gunlerde goguslerımde agrı karnımda şişlikler oldu bugun sabah uyandım lavaboya gıttıgımde kırmızı renkte kan gldı ama hiç agrım yoktu kanamam devam edıyo agrım var ama öyle adet sancısı gıbı degıl hafıf hamılemıyım yoksa adetmı oldum bılmıyorum bu şekılde olup hamıle kalanınız oldumu hiç çok merak edıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  2. Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Arkadaşlarım hotmailden bıktım ve artık gmail hesabı oluşturmak istiyorum. Bu hesabı hangi linkten açıyoruz. Gerçekten denildiği gibi kapasitesi 10 gb ta yakınmı arkadaşlarım. Bana yardımcı olun lütfen.
  3. Acaba Yardım edebilir misiniz ? (:

Acaba Yardım edebilir misiniz ? (:

Benim bir tane tatlı mı tatlı oyuncu (maşallah :) ) bir kuşum var adı Şeker . :) ama ona mutlu olabileceği bir şeyler yapmak istiyorum . :) Yani bir oyuncak almaktır . Yada başka bi şey ama aklıma fazla bir şey gelmiyor. Yani onu küçük şekerlemeler mutlu eder mi ? örneğin ballı çubuk tu adı sanırım . kafese asılıyo üstünde yemler yapışık balla yapıştırılmış olabilir Yardım eder misiniz ?...
  4. aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

aknerent kullananlar bana yardım edebilir mi?

selamınhello cümleten.sivilce için zincirlerimi ve inadımı kırdım cildiyeye gittim sol yanağımda küçük küçük sağ yanağımda 2 tane kırmızı birazcık büyük 3-5 de küçük sivilceler var.tohtor bey bana aknetrent virdi 10 mg.içinde 30 tene var ama internetten baktım birde ne göreyim? çoğu kişi o kadar yan etkili ilacı 40 mg filan kullanmış hemde 6 ay! doktor bana hiç bişey demedi böyle bide krem...
  5. sevgilimle ilişkiye girdim hamilemiyimm yardım edebilir misiniz çocuk istemiyorum lütfen

sevgilimle ilişkiye girdim hamilemiyimm yardım edebilir misiniz çocuk istemiyorum lütfen

Arkadaslar sevgilimle iliskiye girdim kasimin 1 inde adet oldum bu ay olmadim ucgun gecti testte negatif cikti cocuk isdemiyorum napmaliyim yardim edin lutfen hamilemiyimdir kan testi yaptirsam aileye bilgi gidiyo diyolar

Sayfayı Paylaş