gebe
  1. lıdya35

lıdya35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana da ugrayın

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında lıdya35 tarafından paylaşıldı.

merhaba sevgılı melekler aranızda olmaktan cok mutluyum bayan kuaforuyum yaptıgım ıslerı sızlerle paylasmak fıkırlerını almak ısterım ama foto yukleyemıyorm yardım edın

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Merhabalar canım hoş geldin aramıza biz yararlı ve güzel paylaşımlara her zaman açığız elbette .Sevgiler...

3. lıdya35

lıdya35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım resımlerı yukleyemıyorum yardım edebılırmısın

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
  5. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
bana da ugrayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana Da Yer Var Mı?

Bana Da Yer Var Mı?

selamlar.bana da melekler arasında yer var mı acaba?
  2. Mahmut uslu bana da küfür etti.

Mahmut uslu bana da küfür etti.

MAHMUT USLU BANA DA KÜFÜR ETTİ! FATİH ALTAYLI, GALATASARAY'DA YÖNETİCİLİK YAPTIĞI YILLARDA FENERBAHÇE MAÇLARINDA FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ MAHMUT USLU'NUN KENDİSİNE DE KÜFÜR ETTİĞİNİ VE BUGÜN DE AYNI ŞEYLERİ YAPTIĞINI SÖYLEDİ. Bir dönem Galatasaray'da İkinci Başkanlık yapan gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk'te yayınlanan Olaylar ve Gerçekler programında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'yu...
  3. Bana da akıl fikir lütfen:((

Bana da akıl fikir lütfen:((

Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi...
  4. Bana da Kucak Açar mısınız?

Bana da Kucak Açar mısınız?

Merhabalar:) Burayı uzun süredir takip ediyordum fakat bir türlü üye olamadım zaman sıkıntısından. Geçen cuma günü küçük bir ameliyat geçirdim. Doğal olarak evdeyim ve sonunda üye olmayı başardım:) Adım Yasemin. İstanbul'da oturuyorum. Şimdilik bu kadar yeter sanırım:) Umarım hep birlikte güzel vakit geçiririz...
  5. Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

lütfen yardım merhaba arkadaslar sat 18 hazıran yumurtlama gunumde eşimle ilişkiye grdık 1-2 gun sonra mıde bulantısı bas dönmesı bas agrısı gıbı şikayetlerim oldu ama hiç gögüslerimde agrı olmadı bebek sahıbı olmayı cok ıstıyoruz son gunlerde goguslerımde agrı karnımda şişlikler oldu bugun sabah uyandım lavaboya gıttıgımde kırmızı renkte kan gldı ama hiç agrım yoktu kanamam devam edıyo agrım...

Sayfayı Paylaş