Bana dua edin lütfen,bitte,please,

Pazartesi görüsürüzz arkadaslar... ben birazdan paydos yapcam, iki gün gözlerimi dinlendircem :)
Pazartesi, hamilemiyim deyilmiyim size yazarim...
Ikimiz icinde cok heyecanli gececege benziyor bu haftasonu.Pazartesiyi sabirsizlikla bekleyecegim.Kimbilir belkide ikimizin haberleri de olunlu olur.Seni tanidigima sevindim.Schönes Wochenende...

Günaydin kizlar...

size ne iyi nede kötü haberim var :) adet günüm geldi halde daha adet olmadim, ama sanki olcakmisim gibi geliyor, hafif agrilarim var ( aslinda normalde sancidan duramazdim, simdi az agriyor) calistigim icin test yaptirmaya gidemedim. bugün hamilelik testi alabilirsem, yarin ögrenirim insallah.

Laracim sende durum nasil??

Allahım inş sana hayırlı bir evlay nasip eder dualarımız seninle inş güzel haberler verirsin bizlerede herşey gönlünce olsun canım:)
bu arada hoşgeldin aramıza keyifli paylaşımlar dilerim:)

Günaydin kizlar...

size ne iyi nede kötü haberim var :) adet günüm geldi halde daha adet olmadim, ama sanki olcakmisim gibi geliyor, hafif agrilarim var ( aslinda normalde sancidan duramazdim, simdi az agriyor) calistigim icin test yaptirmaya gidemedim. bugün hamilelik testi alabilirsem, yarin ögrenirim insallah.

Laracim sende durum nasil??
Sorma canim yaa,cumartesi aksama dogru regl oldum:cry:Bayagida havasina girmistim.Test bile almistim,pazartesi sabahi yapmayi düsünüyordum.16 ay oldu,daha önceleri bu kadar sürmezdi.Artik bizim yakinimizdaki bir Kinderwunschzentrum'a termin yapmaya karar verdim.Insallah sen bari hamilesindir.Habersiz birakma beni...

Moralini bozma canim, ben eminim hersey yolunda gitcek ve Nurtopu gibi bi Bebi$in olcak...
benimde regl gelcek gibi hissediyorum.. Canimiz sagolsunda gerisi kolay...

öptm

canım aramıza hoş geldin eyer bebiş varsa allah kucagına sapasaglam almak nasip etsin inşallah herşey istedigin gibi olsun canım bizi haberdar et olanlardan :)

Moralini bozma canim, ben eminim hersey yolunda gitcek ve Nurtopu gibi bi Bebi$in olcak...
benimde regl gelcek gibi hissediyorum.. Canimiz sagolsunda gerisi kolay...

öptm
Insallah canim.Sen daha gencsin,daha cok vaktin var.Ben 35 yasina girdigim icin biraz telaslaniyorum.Kismetten ötesi olmaz ne yapalim.Zaten hamile olsaydim düsük te yapabilirdim.Tekrar düsük yasamaktansa hamile kalamamayi tercih ederim.Dualarim hep o yönde.Bende seni öpüyorum canim.Görüsürüz...

Günaydin kizlar....

bugünde adetim gelmedi. ilk baslarda nerdeyse emindim hamile olduguma ama simdi sanki herhan regl olcakmisim gibi geliyor.
Dün hamilelik testi almaya gittim, baktim okudum, "frühtest" erkentestler var 99% garanti sonuc veriyormus ( öyle yaziyordu :) ), baktim baktim... almadan ciktim. Niye diye sormayin bende bilmiyorum, acikcasi negativ cikmasindan korktum biraz herhalde... Gecen hafta zamani gelsede test yapsam diyordum, heycanlaniyordum, simdi cok sakinim, hicc acelem yok heycan yok...
yarin sabahda regl olmassam ama artik negativ positiv dinlemicem yapcam bi test...

Öpüyorum hepinizi...

Nasil bu kadar rahat olabiliyorsun anliyamiyorum canim.Kacinci günün oldu bugün?Yanilmiyorsam 31 dimi?Senin yerinde olsam meraktan catlar ve hemen bir test yapardim.O dedigin Frühtestler gercekten güvenilir.Ama sen regl olacakmis gibi hissediyorum diyorsun.Negatif cikmasi hayal kirikligina ugratir tabii.Daha önceleride böyle 30-31 gecermiydi hic gününßeger öyleyse gercektende yakinda olursun derim.Ama simdiye kadar 28-29 günü hic gecmiyorduysa büyük ihtimalle hamilesindir derim.Canim senin Türkiyeden memleket neresi?Sormasi ayip olmasin...

Geri