gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Bana Fikir Verinnn :)

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar facebook da sayfa oluşturmak istiyorum. Her telden paylaşımların olucağı bi sayfa olucak aklınıza ne gelirse :) Ama isim bulamıyorum. Farklı bi isim olsun istiyorum yardımlarınızı bekliyorum :)

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    refracim her telden sohbtet diyorsan neden hertelden sobet olmasin? Yada orda adin neyse mesela refranin sohbet kösesi... yada facimuhabbet?

RefRa bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ablaccım olabilir de bunun gibi bi sürü sayfa var. Taklit gibi bişey olur. Orijinal olmak varken taklit yapmak olmaz :) Teşekkür ederim yine de :kiss:

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

benımle dır dıra varmısınız
    sınırsız sohbet
    cenesı hıc kapanmayanlar
    susmaya hayır
    veya susmak yok ... gıbı gıbıı

RefRa, MaWiM ve ARZUZU bunu beğendi.
  5. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    ben varım mavımmm bıdı bıdıı hıc durmuyor cenem zaten hahaha

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

valla ben bununla ıyı konu acarım hahaha ıyı fıkır refra saol hıc dusunmemıstım

RefRa bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    ay ne güldümmm mavi sayende özellikle sınırsız sohbet bana farklı sohbet sitelerini sanki çağrıştırdı hahaha Allah iyiliğini versin emi:D:D

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

maviiim cok yamansın aklına neler gelıyo:D:D hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  9. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşımcı melek yap aynı burdaki gibi özellik kısımlarına da konuların ufak isimlerini yazarsın olur biter yada tükenmez kalemde olabilir

RefRa bunu beğendi.
  10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayyy ben gelmeyeli neler neler bulmuşsunuz :) Güüzeel şeyler var beğendim bi kaç tanesini çoook teşekkürler siz yine de aklınıza gelenleri yazın buraya ben seçem aralarından hepinize ayrı ayrı tsk ediyorum :kiss:

Bana Fikir Verinnn :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana da akıl fikir lütfen:((

Bana da akıl fikir lütfen:((

Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi...
  2. Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

merhaba arkşlar,22 yaşındayım.göğüslerim sarkık duruyor.moralim çok bozuk..sizce bir ürün ya da bir yolu var mı bundan kurtulmak için??lütfenn yardım edin
  3. Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

Melekler araba almak istiyorum bana fikir verin

selam meleklerim!........bir konuda fikrinizi almak istiyorum.RABBİM nasip ederse 14 şubata bir araba almak istiyoruz.sizlerden ricam hangi arabaları tavsiye edersiniz...?birde otomatik mi yoksa düz vites mi alayım?tavsiyeleriniz ne olurrr
  4. bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?

bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?

sevgili melekler, 2 yıldır birlikte olduğum biri var bugüne kadar değil ayrılmak birbirimize küsmedik bile fakat bu üniversite sınavı tercih falan derken sürekli bana 15-20 dk kadar geç mesaj atıyo ilgisizsin diyorum ben seni zaten çok seviyorum o süslü kelimelere ihtiyacımız yok ki diyo ama insan şımartılmakta istiyo hani.hiç böyle biri değildi sınav olunca böyle oldu ve çok çalışkan kendisi...
  5. kafam karışık bana bi akıl verinn :(:(

kafam karışık bana bi akıl verinn :(:(

kızlar size başıma geleni anlatayım sizde bana fikir verin :( 5senedir çıktığım ve çok güvendiğim biri vardı ailelerde biliyodu ve herkes onaylıyodu seneye sözlenecektik hazırlıklar bile başlamıştı. sevgilimin ablasının nişanı oldu bende fotoğrafları merak ediyodum sevglm bi tane face aç oraya atıyım demişti aradan bir ay geçti ben ondan habersiz açtım ve sadece şakasına onun hesabına...

Sayfayı Paylaş