gebe
  1. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Simgee. tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler, 2 yıldır birlikte olduğum biri var bugüne kadar değil ayrılmak birbirimize küsmedik bile fakat bu üniversite sınavı tercih falan derken sürekli bana 15-20 dk kadar geç mesaj atıyo ilgisizsin diyorum ben seni zaten çok seviyorum o süslü kelimelere ihtiyacımız yok ki diyo ama insan şımartılmakta istiyo hani.hiç böyle biri değildi sınav olunca böyle oldu ve çok çalışkan kendisi ama ben ona bi ders verip beni önemsesin istiyorum sizce onu nasıl süründürebilirim ? :hıms:

2. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bana sorarsan sınav zamanı ondan çok bişey bekleme derim,çünkü etrafımda çok örneği var öyle çalışkan insanlar istedikleri başarıyı elde edemeyince sorguluyolar, suç arama eğilimi oluyo.Eğer istediği gibi bi başarısı olmazsa belki der ki benden ilgi bekledi beni bunalttı rahat ders çalışamadım ondan böyle oldu.Bence fazla üstüne gitme derim canım,ilgisizsin falan deme yani ona.Çünkü erkeklere ne kadar ilgisizsin de desen anlayamıyolar,bunu göstermek lazım Bence sende onun göstermediği sevgiyi ona gösterme,o atmadan güzel mesajlar atma,o geç cevap veriyosa sende öyle yap.Anlayacaktır elbet..Benim düşüncelerim bunlar :)

3. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ona her zaman destek oldum kendisi mühendis adayıı canım sınav derdim sınavdan kurtulduk tercih stresimiz başladıı aynı senin dediğin gibi yapıyorum artık o güzel sözler anında mesajlar merak etmeler yokk. o düzelene kadar şu stresleri atana kadar bunu yapmak en iyisi sanırım.:)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sınav stresi telaşı ortadan kalkana kadar onu kendi haline bırak ve ders vermeyi asla düşünme bence. Sınav telaşı ortadan kalkınca da otur konuş:)

5. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kendi haline bıraktığım zaman bu sefer o kafasına takıyo niye benimle ilgilenmiyor gibi,yavaş yavaş araya mesafe koyup üzmek lazım ki kıymetli olalm gönül istiyo hep mutlu hep güzel sözler söylemek falan ama bununla değersiz olunuyo üzmek lazım ki kıymet bilsinler bu kesinlikle doğru çünkü etrafımda böyle çokk örnekk var :)

6. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    evet evet aynen öyle,sen şimdi birazcık sabret tercih süreci bitince çıkarırsın acısını :) şimdi anlayışlı olmaya bak ki,sonradan sana stresli zamanımda yanımda olmadın falan demesin canımm :)

7. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya aslında ne saçma geliyo yani sınavı anlıyorumda tercih stresi bile var benden başka kimse çekemezz onun kahrınıı :D sınav için daha sabırlıydm sınav yani sonuçta hayatını etkiliycek ama tercih zatenn ne olmak istediğini biliyo ne gerekk var strese,biraz cadı olmak lazım öyle güzel sözlerle şımarıyo bu erkeklerr :))

bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana akıl verirmisiniz

bana akıl verirmisiniz

merhaba melekler ben afyonluyum evhanıyım evlenmeden önce çalışıyordum evlenince işimi bırakmak zorunda kaldım eve kapanınca haliyle çok kilo aldım 52 kiloyla evlendim 7 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var ben şuan115kiloyum kilo veremiyorum tiroitbezleri dediler hormon bozukluğu dediler hepsinede baktırdım ilaç kullanmaktan midem mahvoldu ve işin açıkçası artık kullanmıyorum ilaçlarıda...
  2. Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

merhaba arkşlar,22 yaşındayım.göğüslerim sarkık duruyor.moralim çok bozuk..sizce bir ürün ya da bir yolu var mı bundan kurtulmak için??lütfenn yardım edin
  3. birileri fikir verebilir mi?

birileri fikir verebilir mi?

merhaba arkadaşlar! Fikir almak istediğim şey sevgilime hediye yastık yapacağım, üzerine hergün okuyup sıkılmayacağı bir şeyler yazmayı istiyorum. Çok basit olmasını istemiyorum ve günlerdir kafayı yedim fikir veren meleklere şimdiden çok teşşekkür ederim :)
  4. Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

işte burada... renk tercihinizde belirtirseniz sevinirim :) teşekkürler Çantanın görseli sitemize alınmıştır. Dış sitelere link verilmemektedir. Sadmin.
  5. ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce

Sayfayı Paylaş