gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana Göre Hava Hoş Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana Göre Hava Hoş Anlamı nedir Selam millet size bir sorum olacak Bana Göre Hava Hoş Anlamı nedir biliyorsanız yazın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bana (Sana, Ona) Göre Hava Hoş benim için (ona göre,sana göre) farketmez, hiç sorun değil, sen kendini düşün" anlamına gelen sözdür..

Bana Göre Hava Hoş Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçlara Göre Güzellik (hava grubu)

Burçlara Göre Güzellik (hava grubu)

burçlara göre spor burçlara göre hamilelik güzellik 4 HAVA GRUBU Ikizler (21 Mayis- 21 Haziran) Terazi (23 Eylül - 22 Ekim) Kova (20 Ocak -18 subat) Makyaj Hava grubu kadinlari her türlü yenilige açik ve meraklidirlar. Makyajin tüm püf noktalarini bilir ve yenilikleri takip ederler. Örnegin mavi oje modaysa, el ve ayak tirnaklarinin bu renkte oldugunu hemen görürsünüz! Makyaj...
  2. Bana Göre Hayatın Anlamı Kitabının Yazarı Kimdir

Bana Göre Hayatın Anlamı Kitabının Yazarı Kimdir

Bana Göre Hayatın Anlamı Kitabının Yazarı Kimdir bu yazarın adını bana bilen varsa yazsın lütfen
  3. Duvardaki resim hoş bir hava katmış

Duvardaki resim hoş bir hava katmış

duvar resim örnekleri Duvar dekorasyonu duvara yapılan bu kız resmi salonu biraz karanlık gösterse de salon dekorasyonuda hoş bir hava kaltmış. Resim biraz daha açık renk seçilse daha aydınlık bir görünüm elde edilebilirdi belki ama kız resimli duvar dekorasyonu yinede hoş olmuş.
  4. rüyamda kedi gördüm ne anlama gelir

rüyamda kedi gördüm ne anlama gelir

Selamlar. Rüyamda bir sürü kedi içinde oturduğumu gördüm. Acaba ne anlama gelir ki bu rüya ?

Sayfayı Paylaş