bana güven gerek...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
bana güven gerek...
33264350vm4.jpg
Hani demiştin ya .. sen aşk için herşeyi yapan .. sen sevseydin gerçekten .. benimle oynamak yerine sevseydin.. inan bana .. aşk için herşeyi yapan ben .. aşkım olurdun .. bir ara oldun da .. ama artık inanmamı bekleme.. beni.. biraz olsun seviyorsan beni bırak artık .. hoşçakal .. hoşçakal sevgili.. yüreğin temiz olsaydı ... gerçekten sevseydin bırakmazdım zaten seni.. diğerlerinden farklı olsaydın bırakmazdım zaten seni.. bırakamazdım .. üzülme sende .. tabi üzülüyorsan .. bunu yazarken çok iyi biliyorum bana diyorsun dur .. kahkahalarla .. yine yazmış abtal diyorsundur .. belki de ağıza alınmayacak birçok söz .. ama ne yapayım .. içimde oldun .. keşke temiz olsaydın ne diyeyim ki.. kalbime .. böylelerini de sevebiliyor işte.. dur dedim dinlemedi.. şimdi ise alay ediliyor .. ama olsun .. ben izin verdim o kadar .. vermemeliydim nese .. boşver .. olur böle şeyler .. kalbimin di tüm suç.. keşke sende gerçekten sevebilseydin .. ama boşver artık bende gerçekten sevmeye tövbeliyim ..

Tanrım Sana Sen Gibi Bir Sevgili Versin,,
Umarım Sende Onu Ben Gibi Seversin..
Sevdiğin Sever Sen Gibi Bir Başkasını,,
Sen Sevdiğini Seversin,,,Sevdiğin Bir Başkasını

olacağız başkasının .. tabiki .. hani bir şarkı varya .. değerimi bilen ellerde .. senin olmadığın heryerde yeşillenirim die ..
ewet ben de artık senin gibiyim .. hayat bu imiş senden öğrendim .. ben ağlarken .. sen başkalarıylardın .. şimdi.. bittin .. git artık .. mutlu ol .. ve beni de unut .. hiçbirşey yaşanmadı .. izin vermemiştim bana yaklaşmanı .. iyiki de yapmışım .. diyorum .. güvenmiyordum sana .. bu yüzden ellerimi tutturmadım . .biliyor musun .. ellerimi gerçek anlamda daha kimse tutamadı .. güvenmeden ellerimi tutturacağımı mı sanıyordun .. nese .. bu kadar yeter .. uzun elveda lar iyi olmuyor . .sevme beni istemez .. yüzüme karşı ağlayıpta arkamdan gülen sen .. daha fazla ne olur oynama.. kalbim pişman seni sevdiği için .. pişmanım ne olur .. git artık .. oynama .. ne olur .. oynama artık .. yoruldum .. ama inan bana ... eski ye göre çok güçlüyüm .. seveceğim insan karşıma çıkana kadar bekleyeceğim .. kimse ummasın kendini seveceğimi .. ben bulcam sevcem insanı ..

YALAN DÜNYA DA ELBET
GERÇEKTEN SEVEN BİRİ VARDIR ..

ONU BULANA KADAR .. BEKLEMEYE
NİYETLİYİM. . BIRAKIN ARKADAŞLAR ..

BENİ SEVMENİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEİL .. BANA GÜVEN GEREK ..

BEN GÜVENMEDEN OLMAZ .. SEVMEDEN OLMAZ. .
AŞK BANA DÜŞMAN OLSA DA ..

KADER BANA DÜŞMAN OLSA DA ..
ELBET BİRGÜN BARIŞIRIZ ..
BEKLERİZ .. O GÜNE KADAR ..​

Geri