gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bana hayatı öğreten adam

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gene aynı yerden yazıyorum sana... Sen aynı yerde misin bilinmez. Sevgilim gidişinin arkasından aylar geçti, yıla döndü. Belki geleceksin diye bekledim. Gelecek misin? Giden unutulurmuş bebeğim.. Ben unutamadım, gidişinden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. Kitaplığımda çok şiirlerim var, çok sevdaları anlatan yazılar, hepsi sana... Aslında sen unutulursun, gidenlerin hepsi unutulur ama ya yaşananlar... Unutmaya çalışırken hatırlana o anlar.. Sana bunları hatırlatıyorum ben unutmasam da belki sen unutmuşsundur diye... Ağlamıyorum da artık çünkü sen öğrettin bana gülmeyi, sen öğrettin bana hayatla alay etmeyi... Bana o kadar şey öğrettin ki, beni baştan yaratan sen oldun. Şimdi nasıl unutayım, kendime baktıkça hatırlıyorum seni...
    Şimdi seni çok özlüyorum çok...ama biliyorum sende unutmadın beni gittiğin yerlerde...gözünde arkada olmasın sevdiğim beni bıraktığın yerde yaşıyorum seni... Sensizlikte zor çekilmiyor ama bunu bile öğrettin bana... Daha neler neler öğrettin... Tek başıma yaşayabileceğim bir aşk bıraktın bana...
    Sen bana güzelliği, doğruluğu bıraktın ve bir gün beni arasan aynı yolda bulacaksın.
    Senden sonra ayakta durmakta zorluk çektim, farkındasın biliyorum ara sıra yıkıldım. Şimdi ayakta durabiliyorum ama arada seni yanımda istiyorum. Bir arıyor sesini duyuyorum, yüzünü görmesem de rahatlıyorum. Sana bir defa sıkıca sarılmak istediğimi söylüyorum. Dayanamayacağını söylüyorsun. Şimdi sensiz yollardayım,gelmeyeceğini bilsem de beni bulunmayan bir dürüstlükle sevdiğini ve hep seveceğini biliyorum....

Nurgül Gündoğdu

Son düzenleme: 15 Şubat 2008
  2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: bana hayatı öğreten adam
    güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık canım

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

guzel paylasim icin tsklerrrrrrrr

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok güzeldi ellerine sağlık canım

5. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    duygularını ne güzel dile getirmiş teşekkürler

bana hayatı öğreten adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi borclusun bana hayat.

sevgi borclusun bana hayat.

Ertelenmis bir sevgi borclusun bana hayat, simsicak kavusmalar borclusun.. Hicbirzaman karsi cikmadim sana. Yurekleri sararmis insanlarin icinde yasadigim acilar var, ve onlar kadar varoldum. Yasayamadigim acilarida yasatacaksin biliyorum zamani geldiginde, ama yinede yalnizligimla yasiyorum seni.. Iste senin farkinda olmadan yarattigin eserim ben. Karsindayim. Desemki terk edip...
  2. Hayat Bana........öğretti

Hayat Bana........öğretti

Başlıktanda anlaşıldığı gibi hayat bize neler öğretti ablalarım?
  3. şu hayatta neler öğrendik neler...

şu hayatta neler öğrendik neler...

1- İyi kalbli olmanın, mükemmel olmaktan daha önemli olduğunu öğrendim. 2 - Bir bebeğin evlilik sorunlarını çözemeyeceğini öğrendim. 3- Bir tartışmayı tatlıya bağlamadan yatağa gidilmemesi gerektiğini öğrendim. 4- İşyerinde romantik ilişkiler aranmaması gerektiğini öğrendim. 5- İnsanin kendisinden daha sorunlu birisiyle evlenmemesi gerektiğini öğrendim. 6- Çalıştırdığımız insanlara...
  4. hayat bana.....öğretti

hayat bana.....öğretti

Oyun çok basit hayat bana .... öğretti gibi cümleler kuruyoruz Hadi bakalım ilk ben başlıyorum..:) "Hayat bana herkese hakettiği kadar Değer vermeyi öğretti."
  5. Mustafa Kemal Atatürk'ün Öğrenim Hayatı

Mustafa Kemal Atatürk'ün Öğrenim Hayatı

mustafa kemal atatürk öğrenim hayatı okuduğu okullar hangileri isimleri yerleri ile ilgili bilgiler burada melekler Mustafa Kemal Atatürk'ün ''Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.'' sözü bilime,okumaya ve öğrenmeye verdiği kıymeti ne kadar güzel anlatıyor,değil mi melekler? :) Bundan başka birçok güzel vecizelere imza atmış olan Atatürk'ün öğrenim hayatıyla ilgili bilgilerimizi tazelemek...

Sayfayı Paylaş