gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bana Herşey Yakışır Sezon Finali 2013

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bana herşey yakışır bana herşey yakışır sezon finali bana herşey yakışır 2013

Sevgili melekler, modaseverlerin kaçırmadan takip ettikleri yarışma programı Bana Herşey Yakışır sezon finaliyle ekranlara geliyor. 24-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek sezon finalini sakın kaçırmayın..

Bana Her Şey Yakışır’da sezon içinde yarıştıkları haftalarda birinciliği elde eden kadınlar arasından internet üzerinden yapılan oylamalarla ilk beşe giren, Melek Balkan, Hilal Yılmaz, Yeliz Gümüşay, Dilek Canbuldu ve Burcu Dinçer; Bodrum’da buluşacak. Yılın en şık kadını olmak için yarışacaklar. Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun da katıldığı sezon finalinde hem yarışmacılar hem de izleyiciler dünyanın tatil başkenti Bodrum’da unutulmaz anlar yaşayacak, hem Bodrum’a, hem modaya doyacaklar.

Bana Her Şey Yakışır sezon finali 24 - 28 Haziran tarihleri arasında hafta içi her gün Kanal D ekranlarında olacak.

Bana Herşey Yakışır Sezon Finali 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sezon finali olay oldu

sezon finali olay oldu

DENİZ SEKİ'NİN DAHA PİYASAYA ÇIKMAYAN ALBÜMÜYLE KONUK OLDUĞU KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE MANŞETLERDE 1 NUMARADA... Her perşembe gecesi yayınlandıktan sonra magazin basınında olay yaratan Yüz Yüze, dün gece Kanal1'de canlı yayınlanan Deniz Seki'li sezon finali ile 1 ay gibi kısa bir yaz molası verdi. Sezon finali Deniz Seki'nin açıklamaları, gözyaşları ve sıfır kilometre şarkıları ile magazin...
  2. Bana nasıl makyaj yakışır?

Bana nasıl makyaj yakışır?

porselen makyaj nasıl yapılır siyah saça makyaj sarı saça nasıl yapılır esmerlere yakışan renkler esmerlere yakışan Cilde ve saç renginize göre makyaj önerileri… Cilt, saç ve göz renginize göre yapacağınız makyajın rengi de değişiyor. Kendi cilt ve saç renginizi bulun ve size uygun olan makyajı yaparak daha güzel görünün… Soğuk cilt - sarı saç, porselen ten rengi ve açık renk saç ile pastel...
  3. Bana herşey yakışır ....

Bana herşey yakışır ....

bana herşey yakışır konseptleri bana herşey yakışır şarkısı oyuncuları haftanın konsepti bu haftanın konsepti Bana herşey yakışır izleyenler bilir bir yarışma programıdır. Kanal D ekranlarında yayına başladı başlıyalıda epey bir zaman oldu.Çok severek izlediğimiz bir program.Çünkü Bayanlar ın vazgeçilmezi olan moda konulu bir program.Ayakkabıdan çantaya çantadan aksesuara aksesuardan giyime...
  4. Bana Herşey Yakışır

Bana Herşey Yakışır

bana herşey yakışır elbiseleri bana herşey yakışır saç modelleri kıyafetleri abiyeleri elbise modelleri Bana herşey Yakışır standı. Yepyeni bir program .. Konu süs püs moda saç makyaj olunca biz hanımların dikkatini çekmesinde ne yapsın.. Üstelik Cengiz Abazoğlu yorumu ile.. Bana Her Şey Yakışır diyen 5 kadınla yepyeni bır macera başlıyor. Süre; yalnızca 4 saat. Bütçe; bu kez 750 tl... Hedef...
  5. Bana Herşey Yakışır Yarışması Başvuru Formu 2013

Bana Herşey Yakışır Yarışması Başvuru Formu 2013

bana herşey yakışır bana herşey yakışır yarışması bana herşey yakışır başvuru formu Sevgili melekler, Kanal D'nin en beğenilen yarışma programlarından biri olan Bana Herşey Yakışır, modaseverlerin ilgisini çekiyor. Bir hafta boyunca 5 yarışmasının yarıştığı programda seçilen konsepte uygun olarak İstanbul'un farklı semtlerinden alışverişler yapılarak en uygun fiyatla, en güzel kombin ünlü...

Sayfayı Paylaş