gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bana Herşey Yakışır Yarışması Başvuru Formu 2013

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bana herşey yakışır bana herşey yakışır yarışması bana herşey yakışır başvuru formu

Sevgili melekler, Kanal D'nin en beğenilen yarışma programlarından biri olan Bana Herşey Yakışır, modaseverlerin ilgisini çekiyor. Bir hafta boyunca 5 yarışmasının yarıştığı programda seçilen konsepte uygun olarak İstanbul'un farklı semtlerinden alışverişler yapılarak en uygun fiyatla, en güzel kombin ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'nun oluşturulmaya çalışılıyor. Eğer siz de bu yarışmaya katılmak istiyorsanız BURADAKİ başvuru formunu doldurup başvurunuzuu yapabilirsiniz...

Bana Herşey Yakışır Yarışması Başvuru Formu 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. X Factor Yarışması Başvuru Formu 2013

X Factor Yarışması Başvuru Formu 2013

x factor nedir x factor x factor başvuru formu Sevgili melekler, dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanana ve izlenme rekorları kıran yarışma X Factor yarışması önümüzdeki sezon ekranlarımızda olacak. Yapımcı Armağan Çağlayan tarafından yayın hakları satın alınan X Factor'den pek çok isim dünyada ünlü oldu. Yarışmayla ilgili Armağan Çağlkayan'ın yaptığı açıklamalar ve yarışma başvuru formu için...
  2. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Başvuru Formu 2013

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Başvuru Formu 2013

ben bilmem eşim bilir yarışması ben bilmem eşim bilir başvuru formu ben bilmem eşim bilir Sevgili melekler, Kanal D'nin en beğenilen ve araba kazandıran yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir her cumartesi-pazar evlerimize konuk oluyor. Başarılı oyuncu İlker Ayrık'ın sunumuyla ekranlara gelen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında yarışan çiftlerden biri olmak istiyorsanız, BURADAKİ başvuru...
  3. Bana Herşey Yakışır Sezon Finali 2013

Bana Herşey Yakışır Sezon Finali 2013

bana herşey yakışır bana herşey yakışır sezon finali bana herşey yakışır 2013 Sevgili melekler, modaseverlerin kaçırmadan takip ettikleri yarışma programı Bana Herşey Yakışır sezon finaliyle ekranlara geliyor. 24-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek sezon finalini sakın kaçırmayın.. Bana Her Şey Yakışır’da sezon içinde yarıştıkları haftalarda birinciliği elde eden kadınlar...
  4. "Misafir Ol Bana" Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın!

"Misafir Ol Bana" Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın!

misafir ol bana başvuru formu, misafir ol bana yarışması, show tv misafir ol bana yarışması başvuru Sevgili melekler, pazartesi saat 14:00'te ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Show Tv'nin yeni yarışması Misafir Ol Bana'da çiftler yarışacak. Misafiri en iyi şekilde biz ağırlar, mutlu mesut yolcularız diyorsanız, bu yarışmaya eşinizle birlikte başvurabilirsiniz. Nasıl mı?.. MİSAFİR OL...
  5. Show Tv Misafir Ol Bana Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın!

Show Tv Misafir Ol Bana Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın!

show tv misafir ol bana, misafir ol bana yarışması, misafir ol bana yarışması show tv Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni yarışması Misafir Ol Bana ekranlarda. Yemekteyiz yarışmasının bir alternatifi olan Misafir Ol Bana yarışmasında bu kez çiftler yarışıyor. 3 çiftin kıyasıya mücadele ettiği yarışmaya katılmak ve ödül kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.......

Sayfayı Paylaş