gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bana kadın olduğumu göster

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bana kadın olduğumu göster

:hhh: çok güzeldi ellerine sağlık

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bana kadın olduğumu göster

:haha:çok komikti valla teşekkürler canım

bana kadın olduğumu göster konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin

Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayna Ayna göster bana

Ayna Ayna göster bana

ayna göster aynayı göster melekleri Ayna hadi göster bana nasılım.. Sizinde böyle bir aynanız olsa ne yapardınızzz.Ben olsam karşısından hiç ayrılmazdım :D:D
  3. Bana yol gösterin lütfen

Bana yol gösterin lütfen

Benim 4 senedir tanıdığım bi arkadaşım var benim 2 yıl süren ilişkimden dolayı görüşemiyorduk erkek arkadaşım başka erkeklerle konuşmamı bırakın adlarının geçmesine tahammül edemiyor vel hasıl ben erkek arkadaşımdan ayrıldım bi gün iş çıkışı arkadaşımla mağzaları gezerken karşıma çıktı ve sarıldı nerelerdesin ben hala aynı yerimdeyim mutlaka çık gel dedi bende gittim bana eski ilişkimi falan...
  4. Derdi olmayanı gösterin bana.

Derdi olmayanı gösterin bana.

Selamlar olsun ve Allah razı olsun yazdıklarımi okuyanlardan. Dert nedir bilmezdim ama hep görüyordum ve duyuyordum hep gündemdeydi hayatımda aslında ve herseferinde derman ariyana yardım diledim Yüce Yaradandan, yardım yapmayı o kadar severim elimdeyse imkanımdaysa eyer nasipse hiç aksatmadım yardımımı hiç kimseden esirgemedim çünkü öyle öğretdiler bize, öbür Alleme götüre bilceyimiz sevablar...

Sayfayı Paylaş