gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin

hahahahahahaaaaaaa.koptum ya..emegine saglık

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aslında ben o konuşmaların benzerini bir filmde izlemiştim merakla bekledim sonu nasıl bağlıcan diye filmdeki gibi değil ama çok güzel olmuş emeğine sağlık...

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ayyyy çok güzeldi ya :)

Bana Kadın Olduğumu Gösterirmisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinlarin Gicik Olduğu Huylar...?

Kadinlarin Gicik Olduğu Huylar...?

İlişkilerde tarafların en çok rahatsız oldukları alışkanlıklar ortaya çıkarıldı. İşte kadınların gıcık olduğu huylar. Ancak kadın - erkek ilişkileri söz konusuysa, o havlunun saatli bir bombadan farkı yoktur. ABD'de yapılan bir araştırmayla kadın - erkek ilişkilerinde tarafların en çok rahatsız oldukları eğilim ve alışkanlıkların dökümü çıkarıldı. İlişkilerde taraflardan birinin küçük...
  2. mutlu olduğunu bilmem yeter bana

mutlu olduğunu bilmem yeter bana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bana kadin oldugumu goster:)

Bana kadin oldugumu goster:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bana kadın olduğumu göster

bana kadın olduğumu göster

5. Kadınların Müzdarip Olduğu Hastalıklar

Kadınların Müzdarip Olduğu Hastalıklar

kadınların hastalıkları kadın hastalıkları Daha ziyade kadınların müzdarip oldukları ve kadınlarda sık görülen hastalıklardan bahsetmek istiyoruz sizlere melekler. Eğer bu hastalıklar hakkında bilinçlenirsek, kendimizi daha iyi koruruz. Gerekli muayenelerimizi rutin olarak yapar ve yaptırırsak, bizim için riskler ortadan kalkar. Bakalım biz kadınlar en çok hangi hastalıklara yakalanıyor...

Sayfayı Paylaş