gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana kim aşık

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana kim aşık Bana kim aşık

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
Bana kim aşık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

kime aşık oluyorsunuz testi Aşk denen olgu hepimizin kapısına en az bir kere uğramıştır. Peki neden aşık oluruz? Bizi karşı cinste etkileyen nedir? Herkese doğarken bir görev biçilir ve biz aşık olurken bile bu görevleri yerine getirmemize yardım edecek kişilere aşık oluruz. Testimizi tamamladıktan sonra hem ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, hem de kime neden aşık olduğunuza daha net...
  2. O bana aşık mı ?

O bana aşık mı ?

bana aşık mı sevgilim bana aşık mı testi arkadaşım testi erkek arkadaşım sevgilim o bana aşıkmı, o bana aşık mı testi, bana aşık mı benim bir erkek arkadaşım var benim başarılı olduğumu duyunca öyle araştırdı ve bana bakarken bir kaç kez onu yakaladım ona benim hakkımda sevgilin diye bahsettiklerinde gülüyor ve beni arkadaşlarımın yanında görünce arkadaşlarıma takılıyor ve kabadayılık...
  3. yay burcuna aşığım o da bana

yay burcuna aşığım o da bana

yay burcuna aşığım o da bana ama daha birbirimize açılamdık ne yapmam lazım am heralde o artık benni swmio annesi dio ki o kızı hiç swmedim ne yapıyım ablası knkm dı onla kavga ettik yardım e edin!
  4. "Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

"Müslüm Gürses Bana Aşıktı!"

müslüm gürses haberleri muhterem nur müslüm gürses Sevgili melekler, 2 ay önce kaybettiğimiz, arabesk müziğin efsanevi isimlerinden Müslüm Gürses'in gidişinin ardından türlü türlü spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Sağlığında çıkmayan bu söylentiler ise Gürses'in eşi Muhterem Nur'u hem üzüyor hem sinirlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Oya Aydoğan'ın ettiği bir söz Muhterem Nur'u çileden çıkarttı....

Sayfayı Paylaş