gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bana mısırın nüfus bilgileri lazım ..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana mısırın nüfus bilgileri lazım, yardımcı olabilecek biri var mı, mısır 2013 nüfusu kaç ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013 Mısır Nüfus Rakamları

Mısır Nüfus Bilgileri 2013

Mısır; Kuzey Afrika'nın nüfusu en büyük olan ülkesidir. Nüfusun büyük bir bölümü Nil Nehri boyunca yerleşmiştir. Akdeniz ve Kızıldeniz'e kıyısı bulunan Mısır'ın, batısında Libya, güneyinde ise Sudan yer almaktadır.

Mısır, Asya kıtasında yer alan kısmı Sina Yarımadası üzerinden Filistin ve İsrail ile komşudur. Mısır'dan geçen Nil Nehri, sularını Akdeniz'e boşaltmaktadır. Medeniyetin beşiği olan Ortadoğu'da bulunan bir ülkedir.

Ülke 1,010,000 kilometre kare kapsayan bir toprak parçasına ve 2012 tahminiyle yaklaşık 90 milyon nüfusa sahiptir.

bana mısırın nüfus bilgileri lazım .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mısır hakkında bilgi

Mısır hakkında bilgi

rüyada mısır taneleri görmek rüyada püskülü görmek patlağı tanesi Mais / Mais / Corn/ Zea mays) Haziran-agustos aylari arasinda çiçekler açan, 1-2 m yüksekliginde, bir yillik, tek evcikli bir kültür ve tahil bitkisi. Gövdeleri sert ve diktir. Yapraklari sapsiz, genis, uzun, üst yüzü tüylü, alt yüzü tüysüz olup, tabani ile bir kin hâlinde gövdeyi sarar. Erkek çiçekler gövdenin ucunda salkim...
  2. Sait Faik Abasıyanık Kısa Bilgi lazım bana

Sait Faik Abasıyanık Kısa Bilgi lazım bana

Merhaba sizden Sait Faik Abasıyanık hakkında Kısa Bilgi rica ediyorum bana bu konuda bilgi verecek ve yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok tşklerimi sunuyorum.
  3. Andorra Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Andorra Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Selam arkadaşlar acaba 2013 yılında Andorra Nüfusu kaç oldu, bana mümkünse aranızdan biri Andorra Nüfusu 2013 bilgilerini aktarabilir mi?
  4. Arjantin Nüfusu 2013 bilgileri lazım bana

Arjantin Nüfusu 2013 bilgileri lazım bana

Selam arkadaşlar sizden 2013 yılı Arjantin nüfus bilgilerini rica ediyorum mümkünse aranızdan biri lütfen ivedilikle Arjantin Nüfusu 2013 bilgilerini paylaşsın benimle.
  5. Cape Verde Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Cape Verde Nüfusu 2013 bilgileri lazım

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir c.tesi geçirmenizi diliyorum ve sizden Cape Verde Nüfusu 2013 bilgilerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş