gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bana ne küstüm işte

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

küstüm avatarları küstüm işte banane smiley smiley banane smileyi

bana ne küstüm işte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Basın Bülteni Ne İşe Yarar ve Nasıl Hazırlanır?

Basın Bülteni Ne İşe Yarar ve Nasıl Hazırlanır?

basın bülteni nasıl hazırlanır basın bülteni nedir editör ne iş yapar bülten nasıl hazırlanır yazılır Basın Bülteni Ne İşe Yarar ve Nasıl Hazırlanır? Bir firmanın kamuoyundaki görünürlüğü, güçlü tanıtımla artar. Kendinizi ya da ürünlerinizi tanıtarak, hedef kitleniz açısından değerinizi artırabilirsiniz. Tanıtım, kendinizle ya da firmanızla ilgili haberleri, Türkiye’ye ya da dünyaya...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Niye Küstün Bana?

Cengiz Kurtoğlu - Niye Küstün Bana?

İstersen birdaha adımı anma Yeterki ne olur suçumu söyle Neolur hiç durma suçumu söyle Niye küstün bana Niye küstün bana Derdin nedir senin haydi anlatsana Değiştin birden bire niye sevgilim niye Değiştin birden bire niye birtanem niye Bilmeden aşkını yıktım mı senin Ne olur hiç durma suçumu söyle Yeterki ne olur suçumu söyle Niye küstün bana niye küstün bana Derdin nedir senin haydi anlatsana...
  3. Birine küs olmanın günahı nedir?

Birine küs olmanın günahı nedir?

Peygamberimiz (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyuruyor: Birbirinizle ilginizi kesmeyin, birbirinize (küserek) sırtınızı dönmeyin, birbirinize düşmanlık etmeyin ve birbirinize hasetlik etmeyin. Ey Allah‘ın kulları! Kardeş olunuz. Bir müslümanın din kardeşi ile üç günden fazla dargın durması helâl olmaz. (Buhârî – Müslim – Ebû Dâvûd – Tirmizî) Müslümanlar, bir bedenin hücreleri gibidir....
  4. Küs durmanın dindeki yeri nedir?

Küs durmanın dindeki yeri nedir?

Erkek olsun, kadın olsun, dünya işleri için, müminin mümine darılması, onu terk edip uzaklaşması, aradaki bağlılığı, ilgiyi kesmesi caiz değildir. Müslüman olan ve dine uygun yaşayan akrabayı ise, hiç olmazsa haftada veya ayda bir ziyaret etmeli, kırk günü geçirmemelidir. Uzak memlekette ise, mektupla, telefonla veya haber göndererek gönlünü almalıdır. Dargın olsa da ziyareti ve gönlünü...

Sayfayı Paylaş