Bana ne oldu ? :(

shkerrqizz

Yeni Üye
Üye
Bana ne oldu ? :(
ben erkek arkadaşımla bir cinsel ilişki yaşadım.en açık haliyle anlatmak istiyorum ki böyle bir durum yaşayan tek ben miyim merak ediyorum.erkek arkadaşım çok alkollüydü bende alkol yoktu.ama bir süre sonra kendimi bende kaybettim.işte güzel bir s..s yaşadık fazlasıyla müthişti.normalde genital bölgede ilişkiden sonra biraz şişlik oluyordu önemsemedim ilk günlerde ama genital bölgemin tek taraflı olarak sol iç dudağı tamamen şişmişti bu şişlik dış dudağı da kapsıyordu.ağrı yapmaya başladı bir hekime gittim buz koymamı söyledi we hayatında ilk kez böyle birşeyle karşı karşıya geldiğinide belirtti.2 gün sonra tekrar gittim hekime.çünkü şişlik inişmemişti we artık beni uyutmuyor feci ağrı yapıyordu.ertesi günü ameliyat oldum.bartholin absesi weya kistine benzer birşey ama bartholin olmadığını söyledi.ameliyata hemotom boşaltılması olarak geçti.orada damarım patlamış we kanım durmamış 7-8 cmlik kan oluşmuş.ameliyat sonrası birşeyim kalmadı ama rahat rahat s..s yapamıyoruz.acaba benim durumum da olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
senin kafanla zorunmu var arkadaşım rahat rahat s...s yapamıyoruz ne demek yahu lutfen uslubunuza dikkat edin öyle açık açık yazacam diyede bukadar özel ortaya dökülmez
mesajınızı düzenliyorum birdahada dikkatli yazın!!

Geri