gebe
  1. shkerrqizz

shkerrqizz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Bana ne oldu ? :(

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında shkerrqizz tarafından paylaşıldı.

ben erkek arkadaşımla bir cinsel ilişki yaşadım.en açık haliyle anlatmak istiyorum ki böyle bir durum yaşayan tek ben miyim merak ediyorum.erkek arkadaşım çok alkollüydü bende alkol yoktu.ama bir süre sonra kendimi bende kaybettim.işte güzel bir s..s yaşadık fazlasıyla müthişti.normalde genital bölgede ilişkiden sonra biraz şişlik oluyordu önemsemedim ilk günlerde ama genital bölgemin tek taraflı olarak sol iç dudağı tamamen şişmişti bu şişlik dış dudağı da kapsıyordu.ağrı yapmaya başladı bir hekime gittim buz koymamı söyledi we hayatında ilk kez böyle birşeyle karşı karşıya geldiğinide belirtti.2 gün sonra tekrar gittim hekime.çünkü şişlik inişmemişti we artık beni uyutmuyor feci ağrı yapıyordu.ertesi günü ameliyat oldum.bartholin absesi weya kistine benzer birşey ama bartholin olmadığını söyledi.ameliyata hemotom boşaltılması olarak geçti.orada damarım patlamış we kanım durmamış 7-8 cmlik kan oluşmuş.ameliyat sonrası birşeyim kalmadı ama rahat rahat s..s yapamıyoruz.acaba benim durumum da olan var mı?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Kasım 2012
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    senin kafanla zorunmu var arkadaşım rahat rahat s...s yapamıyoruz ne demek yahu lutfen uslubunuza dikkat edin öyle açık açık yazacam diyede bukadar özel ortaya dökülmez mesajınızı düzenliyorum birdahada dikkatli yazın!!

BEYZA21, nurrrr, ARZUZU ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Bana ne oldu ? :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazıklar olsun bana

yazıklar olsun bana

tutamadım sözümü ben yazıklar olsun bana Bütün ışıkları sönmüş sevda şehrinin Bir başka karanlık çökmüş Caddelerinde bir çığlık kopuyor feryad var İmdat imdat diye haykıran bir ses Ölümle burun buruna gelmiş bir adam Birazdan kıyameti kopacak olan bir adam O adam ki; bir deli sevda yaşamış Yüreğine bir hançer saplanmış bir adam Bir alaca karanlık bürümüş etrafı Ve bir sis çökmüş gözlerimin...
  2. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  3. Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu...
  4. Bana destek olun diyetteyim

Bana destek olun diyetteyim

Artık kilomdan bol kıyafetlerden çok yemekten sıkıldım,ben artık karar aldım zayıflayacam az yicem bol spor yapıcam.........siz değerli melekler mekanı sakinlerinden manevi destek bekliyom bana mesajlarınızla gaz verin,bildiğiniz ve denemiş zayıflama yöntemlerini benimle paylaşın lütfen....size hergün zayıflama uğruna yaptıklarımı bu topikte paylaşıcam inşallah,ya zayıflayacam ya zayıflayacam...

Sayfayı Paylaş