gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bana neden rep vermiyorsun

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

gaffur resimleri gaffur [​IMG]:piha::piha:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    nerden verilio ki bu rep??? :) du bi deneyeyim bakalım :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    +100 VEREYİM bari :D:D

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    beğenüyürüm canımmmm al sana reppp

bana neden rep vermiyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rep nedir?

Rep nedir?

rep nedir bu rep nedir arkadaşlar nasıl tılır verilir nerden atılır bilmiyorum bu yüzden açıklarsanız sevinirim en azından sizede faydam dokunur belki:d060:
  2. bana ne bana ne bende köse istiyorum

bana ne bana ne bende köse istiyorum

:gathering:herkezin bi kösesı var bende acmak istedim iyi yapmısımdır işallah hepinizi kösemem beklerim arkadaslar buyrun gelin başımın ustunde teriniz var:yourock:
  3. ''Ne Yapsam Kilo Vermiyorum"

''Ne Yapsam Kilo Vermiyorum"

kahvaltıya ne yapsam kahvaltiya ne yapsam kilo vermiyorum kahvaltıda kahvaltida Eğer, "ne yapsam kilo veremiyorum" bahanesine sığınmaz ve o cümleyi unutursanız, pratik yöntemlerle hiç farkına bile varmadan da kilo verebilirsiniz! (Zinhar, hiç aklıma getirmiyorum.) Kahvaltı 1. Yağlı süt yerine yağsız veya yarım yağlı süt için. (Hiç süt içmiyorum) 2. Kahvaltılık gevrek...
  4. +Rep nedir?.....

+Rep nedir?.....

üzgün işareti üzgün işaretleri Benimde merak ettiğim ve araştırma yaparak öğrendiğim rep neymiş bakalım...:almi: Rep Nedir? Rep ingilizce bir kelimedirr.....REPUTATİON kelimesinden gelir.... şöhret...popularite..nam anlamına geliyorr kelime anlamı olarak.. ilk önceleri REPUT olara kısaltıldı ama sonra REP ile imana geldii...ve öle kaldı...:D:D Yakında RE diye kısalır mı onu...
  5. Eşim tesettüre girmeme izin vermiyor ne yapmalıyım?

Eşim tesettüre girmeme izin vermiyor ne yapmalıyım?

Anne baba, itaat edilmesi gereken kimselerdendir. Bu nedenle onların helal isteklerine uymak gerekir. Ancak anne baba da olsa haram isteklerine uyulmaz. Bu açıdan bir kız, örtünmesine karşı çıkan ailesinin isteklerine uyamaz. Çünkü her varlığın sahibi Allah'tır; önce Onun isteklerine uyulur. Ayrıca kabirde, haşirde, sıratta ve ahiretin diğer alemlerinde bize yardımcı olacak olanlar, kızların...

Sayfayı Paylaş