gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bana Şans Dile' 5 yıldan sonra vizyona giriyor

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bana Şans Dile' 5 yıldan sonra vizyona giriyor [​IMG]Türk Sineması’nın en çok izlenen filmlerinden ‘Babam ve Oğlum’un yönetmeni Çağan Irmak’ın ilk uzun metrajlı filmi 'Bana Şans Dile'nin hikayesi duyanlara 'Nereden nereye?' dedirtiyor. 5 Ekim'de vizyonda olan filmin yapımcısı İrfan Tözüm, filmi 5 yıl önce bir türlü vizyona sokamadıklarını anlatarak, “Bu filmi dağıtacak firma, oynatacak sinema bulamamıştık. Çünkü ne yönetmeni ne de oyuncuları ünlüydü. Fakat ‘Babam ve Oğlum’un başarısından sonra herkes ‘Bana Şans Dile’nin peşinde koştu” dedi. Bana Şans Dile’nin 570 bin dolara mal olduğunu söyleyen Tözüm, “1 milyon dolarlık ‘Babam ve Oğlum’ 2.5 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Bu filmin gişe rakamının ne olacağı belirsiz” diye konuştu.

Bana Şans Dile' 5 yıldan sonra vizyona giriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 yıl sonra yeniden Garbarek!

5 yıl sonra yeniden Garbarek!

İskandinav cazının en tanınan ismi olan saksofoncu Jan Garbarek, usta müzisyenlerden oluşan kadrosuyla beş yıllık bir aradan sonra tekrar Türkiye’de. Garbarek 2 Kasım’da İstanbul TİM Show Center’da, 3 Kasım’daysa ODTÜ KKM Kurdaş Salonu’nda sahneye çıkacak. 40 yılı aşkın başarılı müzik kariyerine sayısız albüm ve projeye imza atan Garbarek, 1970’li yıllarda ünlü piyanist Keith Jarrett’ın...
  2. Milk, Mayıs'ta vizyona giriyor

Milk, Mayıs'ta vizyona giriyor

İki dalda Oscar ödülü alan Milk 8 Mayıs'ta vizyona girecek. Yönetmenliğini ''Altın Palmiyeli'' Gus van Sant'ın yaptığı filmde, Sean Penn, Josh Brolin, Emile Hirsch ve James Franco rol aldı. Senaryosunu Dustin Lance Black'ın kaleme aldığı filmde, Amerika'nın eşcinselliğini gizlemeyen ilk politikacısı olan Harvey Milk'in gerçek yaşam öyküsü anlatılıyor. YILIN EN İYİ...
  3. Seni Unutmam İçin Bana Şans Dile

Seni Unutmam İçin Bana Şans Dile

İSTİKLAL CADDESİ Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek... Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim... ‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile ‘ Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen , tek yapabildiğim yazmak olduğundan yine...
  4. Katili 5 yıl sonra yakalandı

Katili 5 yıl sonra yakalandı

Tiyartocu Sunat'ı öldürdüğü iddiasıyla aranıyordu. Çanakkale'de tiyatro sanatçısı İsmail Hakkı Sunat'ı öldürdüğü gerekçesiyle 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan İhsan Fuat Özgen yakalandı. Gelibolu'ya bağlı Bolayır Beldesi Megakent Tatil Sitesi'ndeki yanındaki yazlık evinde, 13 Temmuz 2004 tarihinde, 38 yaşındaki tiyatro sanatçısı İsmail Hakkı Sunat'ı silahla öldürdüğü gerekçesiyle...
  5. Sadece Tanrı Affeder 5 Temmuz da Vizyona Giriyor

Sadece Tanrı Affeder 5 Temmuz da Vizyona Giriyor

sadece Tanrı affeder 2013 Temmuz vizyona giren filmler 2013 temmuz sinema 2013 Temmuz ayın da vizyona giren filmlerden biri olan"Sadece Tanrı Affeder" hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen sinemaseverler için filmin oyuncuları ve konusu hakkın da bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Sadece Tanrı Affeder yeni sinema filmi 5 Temmuz sinemalarda. Sadece Tanrı Affeder yönetmeni Nicolas...

Sayfayı Paylaş