gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

!!...Bana SeN deĞil senSizLik geRek..!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Masamın üzerine senden arta kalan kırıntıları döktüm bu gece..
    Parçaları eklemeye çalıstım,eski halini alırmı diye..Parçaları birleştirdikçe kırılan anılar ınat etti.. Ve kısık sesle haykırdı.."Boşuna uğraşma ey Aşık..!
    Birleşmem,birleşsemde eski halimi almam..Yorma kendini,bırak benle oynamayı..Kalk aynaya bak,toparla kendini.."..

-''Kırıklar...''

Bazen can,bazen ete batan cam kırıkları..Üzmüyor,incitmiyor,acıtmıyor..Sadece batıyor işte.."-Çırpınıyor yüzümde asılı kalan senli izler.."

Alnımdaki iki çizgi..Ardından bakarken gözlerimi kısmam..Gözümün yanındaki bi kaç kırışıklık..Göz yaşımın aktığı yerde bıraktığı ıslak iz....

"-Kırıntılar..."

Dökülmesi hayallerimden aşağıya..Şemsiyemi ters çevirip yakalama çabam..Boş...Sana dair olan tüm çırpınısım boş..!

Bırakmam gerek..Yerle bir olan kırıkların üzerine basarak geçmem...Unutmam ve unutulmam...Senli düşlerden uyanmam...

"-Bana Sen değil,sensizlik gerek.."..

-''Kırıklar ve Kırıntılar.."

Senin açtığın derin izler..

Ve ardında bıraktığın harabe duygular..

Acıtmıyor...

Dedim ya:"Sadece batıyor işte...!''
    ''Batıyor...BATIYOR..."

!!...Bana SeN deĞil senSizLik geRek..!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana güven gerek...

bana güven gerek...

Hani demiştin ya .. sen aşk için herşeyi yapan .. sen sevseydin gerçekten .. benimle oynamak yerine sevseydin.. inan bana .. aşk için herşeyi yapan ben .. aşkım olurdun .. bir ara oldun da .. ama artık inanmamı bekleme.. beni.. biraz olsun seviyorsan beni bırak artık .. hoşçakal .. hoşçakal sevgili.. yüreğin temiz olsaydı ... gerçekten sevseydin bırakmazdım zaten seni.. diğerlerinden...
  2. sen imkansızsın...sensizlik imkansız!

sen imkansızsın...sensizlik imkansız!

sen imkansızsın sensizlik imkansız aşk imkansız sen imkansızsın akor mp3 nota notaları
  3. Sen bana gerek missin

Sen bana gerek missin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil

Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil

. Kendimi anlatmak istedim sana ama boşaydı.Senin anlamak gibi bir niyetin yoktu.Çırpınışlarım boşaydı.Çabalarım sonuçsuzdu.İnsan görmek istediğini görür derler.Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil. Beni anlamadın ya,ona yanıyorum şimdilerde! Seven bir çift göz vardı bir zamanlar.Sana her bakışında yaşlarla dolan bir çift göz.Başkalarının kaybolmak için herşeyi...
  5. SensizLik- yakıştımı bana

SensizLik- yakıştımı bana

SensizLik- yakı$tımı bana..?? Karar veremiyorum bir türlü .. -Çok yakıştı- diyor YürekLerinde yer edindikLerim.. Nasıl da huzurlu görünüyorsun şimdilerde .. Ben .. Ben bilmiyorum hala ! Üstüme giydiğim bu kapkara sensizlik yakıştı mı gerçekten bana .. ? Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Sayfayı Paylaş