gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bana sor

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Bana Sor

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x697 and weights 152KB.[​IMG]

Sensiz Gecen Yalniz Günleri Bana Sorma
    Her Gün Aci
    Her Saat Özlem
    Her Dakika Aci
    Her Saniye Umut…

Kolay Degilki Sevda Dedigin
    Acisiyla Tatlisiyla Katlanmali ..
    Acilar Nezaman Diner Bilmiyorum..Sorma Bana
    Özlem Nezaman Sona Erir Bilmiyorum..Inan Bilmiyorum
    Gözyaslarim Dökülüyor Satırlarıma...

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x560 and weights 86KB.[​IMG]

Bana sor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Sebepsiz çekip gittin Anlayamadım ki ben seni Hata bende biliyorum Söyleyemedim ki hislerimi Biliyorum artık geç Ama haykırıyorum gerçeği Ben sensiz sevgisiz ben sensiz kimsesiz Hiç bana sordun mu Aşkımıza ağlarken Hiç bana sordun mu Sevgimizi harcarken Ele güne inanıp ta Resmimizi karalara boyadın yar Bakakaldım beni bir tokatla Alabora ettin yar Hiç bana sordun mu Aşkımızı ağlarken Hiç bana...
  2. Ferdi Tayfur- Bana sor

Ferdi Tayfur- Bana sor

uykusuz gecelerin sabahini bana sor yarim kalan askimin acisini bana sor bana sor yalnizligi ayriligi bana sor mutlulugu bilirsin mutsuzlugu bana sor yikilan yuvalarin sonu gelmez yollarin yasanmamis yillarin eyvahini bana sor bana sor yalnizligi ayriligi bana sor mutlulugu tanirsin mutsuzlugu bana sor karsiliksiz sevginin vefasiz sevgilim bombos kalan bir elin acisini bana sor...
  3. Erol Evgin - Bir De Bana Sor

Erol Evgin - Bir De Bana Sor

Nerden aklıma esti kimbilir Gezdim dün gece şehri şöyle bir Herkes evinde kendi halinde Heryerde huzur her yerde neşe Bir ben uykusuz bir ben huzursuz Bir ben çaresiz bir ben sensiz Gel sen ne çektiğimi bir de bana sor Nerde nasıl yaşarım bir de bana sor Evlerin ışıkları bir bir yanarken Bendeki karanlığı gel de bana sor Nerden aklıma esti kimbilir Gezdim dün gece şehri şöyle bir Eski...
  4. uNut DeMeK KoLaY geL BaNa SoR

uNut DeMeK KoLaY geL BaNa SoR

unut demek kolay unut demek kolay gel bana sor birde Unut demek kolay gel bana sor bir de Unutamiyorum iste unutamiyorum Bir sey var suramda beni kahreden Suramda tam yuregimin ustunde * Cakili duran bir sey var Elimde degil sokup atamiyorum Dalip dalip gidiyor gozlerim derinlere Kimi gorsem biraz sana benziyor Seni hatirlatiyor su bulut su gokyuzu Su kayalari doven deniz Su huzunlu...
  5. 2012 PMYO Soru ve Cevapları lazım bana

2012 PMYO Soru ve Cevapları lazım bana

Selam arkadaşlar sizden 2012 PMYO sınavının Soru ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyorum mümkünse 2012 PMYO Soru ve Cevapları hakkında tüyo bilgi verirseniz çok ama çok sevinirim:)

Sayfayı Paylaş