gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben kendi çapımda elbise tasarlıyorum evet henüz çok yeniyim ve kendim için bir gardrop yapmayı düşünüyorum ama bir kaç örnek lazım ve Ünlü Modacıların Tasarımlarından esinlenmek istiyorum acaba mümkünse bana Ünlü Modacıların Tasarımlarından bir kaç örnek verebilir misiniz?

Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü Markaların Tasarımları

Ünlü Markaların Tasarımları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Manyak Mesajlar lazım bana

Manyak Mesajlar lazım bana

Selam arkadaşlar sizden Facebook sayfam da ya da msn iletimde yazacağım Manyak Mesajlar yazmanızı rica ediyorum şimdiden benim için yazacağınız Manyak Mesajlar için tşk ederim.
  3. Eflatunun Sözleri lazım bana

Eflatunun Sözleri lazım bana

Merhaba arkadaşlar rica etsem acaba benim için Eflatunun Sözlerini yazar mısınız? Şimdiden Eflatunun Sözleri için çok teşekkür ederim sizlere.
  4. Almanların Sözleri lazım bana

Almanların Sözleri lazım bana

Merhaba arkadaşlar mümkünse bana Almanların Sözlerini yazar mısınız. Şimdiden Almanların Güzel AtaSözleri için sizlere çok teşekkür ediyorum.
  5. Ünlü Modacı Hakan Akkaya Gözaltına Alındı!

Ünlü Modacı Hakan Akkaya Gözaltına Alındı!

hakan akkaya haberleri hakan akkaya Sevgili melekler, Bugün Ne Giysem yarışmasının jüri üyelerinden, ünlü modacı Hakan Akkaya gözaltına alındı. Akkaya'nın gözlatına alınma sebebi ise kokain kullanmak. İşte detaylar... İstanbul Narkotik polisi sokak satıcılarına yönelik planlı çalışma başlattı. 8 ay önce başlatılan planlı çalışmada liderliğini Sedat B.’nın yaptığı şebeke takibe...

Sayfayı Paylaş