bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

Sağol emine abla senin adına çok sevindim inşallah abla Allahtan tek dileğim o benim çok yıprandım abla inan onu düşünmekten başka hiçbirşey yapamıyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum abla inşallah bizim sonumuz da sizinki gibi olur.

Sağol emine abla senin adına çok sevindim inşallah abla Allahtan tek dileğim o benim çok yıprandım abla inan onu düşünmekten başka hiçbirşey yapamıyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum abla inşallah bizim sonumuz da sizinki gibi olur.

okadar sIkma kendini canim benim, siz birbirinizden vazgecmedikce, ailelerde bi yerde kabul ediyorlar, ama sevgilininde ailesine karci biraz daha israrci olmasi gerekiyor. simdi o kadar kahrediyorsun kendini, her slow sarkida agliyorsun, ele ele gezen ciftleri görmeye dayanamiyorsun.. ama bi gün bi bakmmi$sin, bizim gibi evlenmisiniz, cocuk bekliyorsunuz... :) herseyin hayirlisi olur canim, kendini yipratma....

Sıkmamak elimde değil abla kendimi hiç bukadar çaresiz hissetmemiştim abla düşünmedeğim tek bi saniye bile yok onu.Korkuyorum abla babası kesinlikle olmaz demiş ben seçicem ben alıcam sana demiş oda ben yalnızca babama karşı duramam diyo babasından çok korkuyo.Ben konuyu açmazsam o hiç açmiysak sanki abla çok rahat o napim abla onu öyle çoooooook seviyorum ki benim hiç bi suçum yok beni istememeleri için bi neden de yok.Sadece sevdiğin kız olmaz biz alıcaz diyolar olucak şeymi abla bu.Ne güzel anlatmışsın abla İnşallah.Bebeğiniz de Hayırlı olsun emel abla Allah analı babalı büyütür inşallah.

Sıkmamak elimde değil abla kendimi hiç bukadar çaresiz hissetmemiştim abla düşünmedeğim tek bi saniye bile yok onu.Korkuyorum abla babası kesinlikle olmaz demiş ben seçicem ben alıcam sana demiş oda ben yalnızca babama karşı duramam diyo babasından çok korkuyo.Ben konuyu açmazsam o hiç açmiysak sanki abla çok rahat o napim abla onu öyle çoooooook seviyorum ki benim hiç bi suçum yok beni istememeleri için bi neden de yok.Sadece sevdiğin kız olmaz biz alıcaz diyolar olucak şeymi abla bu.Ne güzel anlatmışsın abla İnşallah.Bebeğiniz de Hayırlı olsun emel abla Allah analı babalı büyütür inşallah.

canim inan bana seni cok iyi anliyorum... ama sen yapman gereken $eyi yapiyorsun zaten, sevgilini birakmiyorsun ve arkasindasin.. artik olay onda bitiyor, oda seni, seni onun sevdigin kadar seviyorsa, babasina senden vazgecmiceni söyler... eger siz birbirinize yazilmi$saniz, kaderinizde varsa, inan bana hic kimse engel olamiyor ... suan beklemekten baska caren yok.... sabir...

Çok sağol abla inşallah kaderim odur.İnşallah en kısa zamanda kavuşuruz bizde çünkü çok zorlanıyorum artık hiç gücüm kalmadı.Allahtan tek dileğim o allaha emanet ol abla sana da zahmet veriyorum kendinede bebişe de iyi bak

Canım durumuna çok üzüldüm.Tüm bu yaşadıklarının içinde yapman gereken en büyük şeyi yap kendini yıpratma....nasılki sen sevdiğin için baazı şeylere res çekebileceğini söylüyorsun onunda bunu yapabilmesi gerk.Ve asla unutma şöyle bir söz vardır ailesiylemi evleniyorum oğullarıyla evleniyorum derler kızlar bunu diyebilmek için eşin olacak şahsiyetin karakterinin oturmuş olması gerek.Şimdiden seni yarıyolda bırakan insan (ailesi onaylamıyor die)evlendiğnizdede herşeye karışan ailesine karşı duramaz ve yıpranan yine sen olursun...ona bişi olmaz.Belki söylediklerim seni üzebilir ama daha çok üzülmeni istemediğimden bu kadar açık ve net konuşuyorum.Sadece hz.Allah'a eğer onun ile evlenmem hakkımda hayırlı ise nasip et die du et canım.Şu an aşık olduğundan böyle düşünüyorsun inşallah olmaz ama evlenmek istediğin kişi anlattığım şekilde davranırsa ne sevgi kalır nede aşk sadece kocaman bir pişmanlık..........sein elini hiçbir zaman bırakmayacağına ve hiç kimsenin önünde seni ezmeyeceğine dair güven alana dek evlenme derim.öpüldün.

Çok sağol Dişeps yıpranmamak eldemi biliyomusun tam 10 kilo verdim o benim ilkgözağrım kendimi tanıyamıyorum artık.Öyle çok yıprandımki elimden geleni yaptım ben.Annem ve Babam seni istemiyo diyo neden ne suçum var diyorum senin hiçbi suçun yok diyo ama bizim ailede kimse sevdiğini alamaz diyo.Sevmek mi suç diyorum hayır suç benim ailem de diyo.Dişeps öyle zor bişey ki kolum kanadım kırık şu anda çok çaresizim.Ona konuyu açtığımda bunaldım diyo sürekli seninle ve ailemle tartışmaktan kabul etmiyolar diyo peki ne olucak diyorum cevap veremiyo şuan asker biliyomusun bugün 219. gün ailesi izine gelmesine bile izin vermiyor nasıl bir zulum bu Dişeps sen haklısın ama Allah nasip etti onu bana seviyorum çooooook seviyorum onu ne olucak böyle bilmiyorum.Dua et bana ne olur...

Slm gülnaz abla bugün seni göremedim iyisindir inşallah

slm cnm iyiyim tsklr buralardaydim ama görüsemedik arkadaslarla biraz sohbet ettik cnm lütfen takma kafana bu kadar eger o konuyu acmiyorsa sende acma sanki öyle bisey yokmus gibi hayatiniza devam edin eger sen konuyu acmaya devame dersen birbirinizi üzersiniz bude sevginizi yipratir hem onun evlenecegide yok bi baskasi eger öyle bi an gelirse ozaman babasina ailesine söylesin ama simdi sende acma konuyu gülüm seni daha cok sevmesini sagla daha cok baglamasini öyle olsun ki herkese karsi gelebilsin sen sevgini cogaltmaya bak kavga etmeyin yipratmayin birbirinizi sakin ama sakin sogutma kendinden cnm

Haklısın abla dün çok kötü bi kavga ettik ilk defa beni artık arama dedi.Biliyomusun abla öldüm sanki ama suç benim çok üstüne gittim hep ailesi yüzünden inşallah beni affeder onu çooooook seviyorum ben.

Geri