bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

canım sen pozitif enerjini göndermeye devam et, olacak de ve göreceksin bu iş olacak, kim ne derse ne düşünürse düşünsün...
güneş ve su canımmm çok sağoll ama kolum kanadım kırık şuanda ayrıyız 5 gün oldu çöktüm resmen napıcam bilmiyorumm seviyorummmm çooook seviyorummmmmm içim acıyoo...

aynı durumları bende yasadım ama emin ol iş sevgılınde bıtıyo. cunku her erkek ailesine ıstedıgı seyı kabul ettırebılıo, hemde hıc caba harcamadan hıç bı aıle oglunun mutsuz olacagını bıle bıle evlendırmez! sadece ya evlenmesını ıstedıgı kısıden yada o kısının ailesınden bı cıkarı(cıkarı derken bılmıorum aılesı zengındır.ıste kızı tanıyolardır huyu suyu iidir, yada bazı aıleler mesela tesetturlu olsun ıstıo.) vardır.(mesela benım ısım yoktu 2 ay oncesıne kadar esımın aılesı calısan bırını ıstedıgı ıcın benı ıstemıyodu ama esım karsı cıktı ben evlenmıyorum o zmn dedı ve ailesınden bı sure uzaklastı aılesıde vay ogluma bişi olmasın vay gıtmesın dıe kabul ettı) bence yapman gereken sevgılının gercekten evlenmeyı ıstedıgınden emın ol. ve ona sakın ıste senın aılen böyle ..böyle yaptılar..böyle dedıler dıe baskı yapma cunku hemen hersey tersıne dönebılıo bırden herseyden ck sevdıgı askını unutup aılesının tarafında yer alabılıyo.dıyecegım o kı ustune gıtme ve gercekten anla nıyetını..emın ol nıyetı cıddıyse zamanla senın yanında yer alcaktır..yokkk sen sevdıkce ıstedıkce o sana hala aılesının yaptıgını anlatıyosa; bence gercekten sevılmeye deger bırı mı? bı kez daha düşün derım ..haa bıde askerdeymıs orda yapacagı seyler kısıtlı muhtemelen telefonla soyluyodur ailesine senle olan ılıskısını. bence ailesıyle yuzyuze konusması daha etkılı..sadece bıraz sabret ve kendını uzme cnm düşün kı bu cocuk hayatında sen olmasan mutlu olabılecek mı_? haddim olmadan bişi dedıysem kusura bakma sadece aynı seylerı bende yasadım ve cok yıprandım senın de aynı durumda olmanı ıstemem.. ii gunler

aynı durumları bende yasadım ama emin ol iş sevgılınde bıtıyo. cunku her erkek ailesine ıstedıgı seyı kabul ettırebılıo, hemde hıc caba harcamadan hıç bı aıle oglunun mutsuz olacagını bıle bıle evlendırmez! sadece ya evlenmesını ıstedıgı kısıden yada o kısının ailesınden bı cıkarı(cıkarı derken bılmıorum aılesı zengındır.ıste kızı tanıyolardır huyu suyu iidir, yada bazı aıleler mesela tesetturlu olsun ıstıo.) vardır.(mesela benım ısım yoktu 2 ay oncesıne kadar esımın aılesı calısan bırını ıstedıgı ıcın benı ıstemıyodu ama esım karsı cıktı ben evlenmıyorum o zmn dedı ve ailesınden bı sure uzaklastı aılesıde vay ogluma bişi olmasın vay gıtmesın dıe kabul ettı) bence yapman gereken sevgılının gercekten evlenmeyı ıstedıgınden emın ol. ve ona sakın ıste senın aılen böyle ..böyle yaptılar..böyle dedıler dıe baskı yapma cunku hemen hersey tersıne dönebılıo bırden herseyden ck sevdıgı askını unutup aılesının tarafında yer alabılıyo.dıyecegım o kı ustune gıtme ve gercekten anla nıyetını..emın ol nıyetı cıddıyse zamanla senın yanında yer alcaktır..yokkk sen sevdıkce ıstedıkce o sana hala aılesının yaptıgını anlatıyosa; bence gercekten sevılmeye deger bırı mı? bı kez daha düşün derım ..haa bıde askerdeymıs orda yapacagı seyler kısıtlı muhtemelen telefonla soyluyodur ailesine senle olan ılıskısını. bence ailesıyle yuzyuze konusması daha etkılı..sadece bıraz sabret ve kendını uzme cnm düşün kı bu cocuk hayatında sen olmasan mutlu olabılecek mı_? haddim olmadan bişi dedıysem kusura bakma sadece aynı seylerı bende yasadım ve cok yıprandım senın de aynı durumda olmanı ıstemem.. ii gunler
Çok sağoll sedefcan olurmu öyle şey yorumun için çok teşekkür ederim. Öyle bi haldeyim ki sedef tam 10 kilo verdim :( hiç bu suçum yok onu sevmekten başka :( Ailesi çok farklı sedef onlara göre çalışan kız kötü kız :( okuyan kız kötü çarşıya çıkmak ayıp kız çalışamaz…Ben onların hastanesinde çalışıyorum muhasebe kısmında onların yanında çalışıyorum diye beni istemiyolar…Bana bi bakışları var sedef görmen lazım 11 yaşında bi kardeşi var o bile istemiyo düşün artık ona bi kız için değer mi ayrıl o kızdan istemiyoruz onu abim değilsin demiş düşün artık :( 7 gün önce çok kötü kavga ettik içim öyle acıdı ki bende senin aileni istemiyorum falan dedim kötü konuştum biraz… Oda bitsin artık ailem istemiyo sonu olmayacak ölümü göze alamam ben dedi L Öldüm sanki sedef napıcam bilmiyorum dayanamıyorum Seviyorummm Çooooooooooooooooook Seviyorum sedef ilkgözağrım o benim… Nasıl dayanıcam ben Allahtan tek dileğim o benim L Ne olur bana dua et.

merhaba canim öncelikle cok üzüldüm cok sasirdim. böyle insanlarda yasiyor demeki daha. gamzelim dogru söyledi sevdigin insanda cözümdür. tek tarafli olmaz.baktin oda yardim etmiyor senin gibi caba göstermiyorsa sende fazla üzme kendini sen yoluna o yoluna. zamanlada unutursun.

merhaba canim öncelikle cok üzüldüm cok sasirdim. böyle insanlarda yasiyor demeki daha. gamzelim dogru söyledi sevdigin insanda cözümdür. tek tarafli olmaz.baktin oda yardim etmiyor senin gibi caba göstermiyorsa sende fazla üzme kendini sen yoluna o yoluna. zamanlada unutursun.
Merhaba Elvin yorumun için çok teşekkür ederim Haklısın öldüm berfin inan kendimi tanıyamıyamıyorum :( tam 10 kilo verdim ağlamaktan gözlerim rahatsızlandı :( ben herşeyi göze aldım nelere katlandım :( inan berfin şuanda yalnızca kendime,emeğime,geçen zamana ve sevgime üzülüyorum :( çünkü değmezmiş ona artık bende farkındayım :( dün konuştuk ağlıyo seni çok seviyorum ama sana yazık beni öldü bil diyo hiçbi neden yokken ailesi için yapamadı o çok yazık...

merhaba aynı konuda müzdarip olduğum için eşlik etmek istedim Benim eşimin ailesi de çok katılar ve ona hep kendi memleketinden birilerini öneriyorlardı.Ama asıl iş erkeğe düşüyor.Eğer gerçekten seven bir erkekse senin için ailesine karşı direnecektir.

Çok sağol magenta tşk ederim yorumun için senin adına sevindim İnşallah benle eşref te kavuşuruz. Tek suçum onların yanında çalışıyo ve okuyo olmam magenta onlara göre çalışan okuyan kız kötü kız :( Naptılar ona bilmiyorum şu anda ayrıyız bir hafta oldu yaşamıyorum sanki kabullenemiyorum herşeye katlandım herşeyi göze aldım öyle zor durumdayım ki halim Allaha ayan :( ailesi naptıysa ayrılalım ailem istemiyo sonu olmayacak sana yazık vazgeç dedi :( seni çok seviyorum diyo ağlıyo ama bitmesi senin için iyi olacak diyo :( kolum kanadım kırıldı sanki napıcam ben .

görüyorsun iste erkek milleti. sen de herseyini feda ediyordun halbuki dedim sana degmez bosver takma kafana hic üzülme. sende yeni bir hayata basla. daha senin karsina kimler cikar kimler. gün gelir öyle birini seversin oda seni sever bu günlerin aklina geldiginde nekadar deliymisim dersin. kendine iyi bak canim

Geri