gebe
  1. yarenım

yarenım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana yardım luuutttfffeeennn

Konu, 'Deneme Odası' kısmında yarenım tarafından paylaşıldı.

arkadslar merhaba ben daha yenı uye oldum oncelıkle herkese ıyı paylasımlar ben profıl resmımı degıstırmek ıstıyorum olmuyo bılgısayardan foto yukluyorum ama profılde gostermıyo bıde kullanıcı adımı degıstırmek ıstıyorum oda olmuyo bunları nasıl yapıcam lutfen yardım edın

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: bana yardım luuutttfffeeennn
    merhabalar yarenim lütfen değiştirmek istediğiniz kullanıcı resmi ve yeni nikinizi bana pm şeklinde gönderiniz.

bana yardım luuutttfffeeennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bana yardım edermisiniz

Kızlar bana yardım edermisiniz

ben bir şirkette işe başladım amacım demo almak yani bir ürünümüz var aileleri arıyoruz ve bu ürünümüzü ailelere tanıtıyoruz eğer eve davet edilirsek bu demek demo aldık kızlar benim demo almam gerek 1 hafta deneme süresi var bana yardım edin ürünü satın alamnıza gerek yok sadece aile ortamında eş çokuk olacak konu komşu olmayacak ücretsiz bir tanıtım yapıyoruz evinizide ücretsiz...
  2. kızlarrrr bana yardım edin ;(

kızlarrrr bana yardım edin ;(

slm kızlar bana yardım edin :( ailemle ilgili sorunlar yüzünden sevgilimle 6 ay yüzyüze gelemedik telde görüştük devamlı ve o benim onu sevdiğim kadar sevmiyodu beni hissediyordum ama ben ona çok aşıktım.neyse sorunlar düzelmeye başladı biz tekrar yüzyüze görüşmeye başladık falan bi gece msj geldi gsm operatöründan netten konuşma detayını görebiliyomuşuz benimkinden şifresini istedim vermedi...
  3. bana acil yardım!!!

bana acil yardım!!!

bn aycan 16 yaşındayım.bi sorunum var.biriyle çıkıyorum.onu çok seviyorum uzun zaman oldu ilişkimiz hala devam ediyor.geçen gün konuşurken dine geldi konu.bn müslümnım.açık olsamda ibadet ediyorum ama o ateistmiş.bn şok oldum.ailem sevgilimi tanıyolar ama ateist olduğunu bilmiyolar ve öğrenirlerse kötü olur.napıcam ben.onu deli gibi seviyorum ama çok farklıyızz.ondan ayrılmalımıyım sizce?bu...
  4. kızlar bana yardım edin

kızlar bana yardım edin

kızlar beim çok sevdigim trençkotum var renk deiştirmek istiyorum nerde yapıcam bilmiyorum yardım lütfen:hıms:nereler yapıyo yazarsanız sevinirim.....
  5. LÜTFEN bana YARDIM.........

LÜTFEN bana YARDIM.........

MERHABA ben aranıza yeni katıldım.4 senelik evliyim ve bebeğim yok her ay sonu bir hüsran karşılıyor benii.. çok bebek istiyorum Allahım biliyor. bu ay çok ümitliyim adetime 5 gün var ama adet olacağıma dair hiç bir belirtim yok daha önceleri kasılarımda ağrı göğüslermde büyüme ve ağrı bu ay hiç bşey yok sadece göğüs uçlarımda sızlama var bide çok uykum acaba olabilir mi .... test yapmak için...

Sayfayı Paylaş