gebe
  1. petekustaoglu

petekustaoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında petekustaoglu tarafından paylaşıldı.

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu [​IMG] onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu sefer 5buçuk gün normal 4gün lekelenme oldu.Daha sonra ben yine normal tarihimde adet oldum.. 7gün sürdü yine.Hani üstüne görme durumu varya ondan korktum.Sonra test alıp yaptım test negatif çıktı. Negatif çıktı ama acaba idrarıma su değmişmidir diye bir korku saldı bu sefer niye bilmiyorum :( Karnımın sağ tarafında sertlik hissediyorum hafiften.Bide sol kasığımda arada ağrı.. Psikolojik mi neden bilmiyorum.Lütfen yardım edin bana :(

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    tatlim yumurtlama gunu adetin 14, gunu ve sonrasi gebelik oldugunu sanmiyirum ama git kan testi yaptir kesin kanit olur ama degildirsindir.

3. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    nişanlın dısarı bosalma olduysa nm gebelık bekleme zaten regl olmussun ondan dolayı hamıle kalmassın merak etme

4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    bencede korkmaa hamile olma olasılığın yok çünkü adet olmuşunn ve içine boşalmammış o yüzden rahat et eğer hala kafanda şüphen varsa kan testi yap rahatla amaa imkansız gibi görünüyor ...

5. petekustaoglu

petekustaoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgilendiğniz için sağolun kızlar.. Bide karnımda seğirme hissediyordum internetten araştırdım kan pompalanmasıyla alakalaymış.Karnımda sertlik sebebide kilo alınca yağlanma oluyor ya ondan mı acaba. Yumurtlama tarihimide hesapladım o güne denk gelmiyor zaten. Kan testini yapmak istemiyorum.. Psikolojim o kadar bozulduki hani bebek falan varmıdır diye soğan kabuğu kaynatıp içtim.İçinde düşer falan diye bişeyde olmadı bilmiyorum :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

e ile başlayan nesneler l ile başlayan nesneler l harfi e harfi i Öncelikle herkese selam uzun bi aradan sonra tekrar geldim aranıza bugüne kadar nederdim varsa burada paylaştığımda hep yardımcı oldunuz hepinizide teşekkür ederim. buseferki derdimmmm .biz 1.sınıfabaşladık bir oğlum var 7 yaşında 1.sınıfolduk Allaha şükür öyle gitmicem sende okulda kal gibisorunlarla karşılaşmadım ama okuma ve...
  3. off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

slm mrb benim adetim 8 gün var ve ben arada bir cok nadir midem bulanıyor ve bazende yemek yerken midem bulanıyor oldugum yerde kasıgım hafif yanıyor bazende igne batar gibi oluyor cok hafif sırtımda agrıyor sık sık idrara cıkıyom acaba hamile olabilirmiyim ve doktorum bana hamile kala bilmem için folbiol 5 mg verdi kullan gebe kalman için sizce hamile kalırmıyım bu ay :(:kafa::hey::kafa:
  4. lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim be yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim anlatacaklarım biraz uzun kusura bakmayın. benim adetlerim gecikmez zamanınında olurum ama geçen ay ocak ayının 15inde kahverengi damla şeklinde akıntılarım başlamıştı şubatın 1inde adet oldum akıntım adetime kadar sürdü ve adetimin ilk iki günü çok yoğun şekilde kanamam oldu daha sonra...
  5. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı

Sayfayı Paylaş