gebe
  1. Mira.

Mira. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Mira. tarafından paylaşıldı.

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum.
    Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar;

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Bana yardımcı olur musunuz? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmitli meleklerim yardımcı olur musunuz?

izmitli meleklerim yardımcı olur musunuz?

bn izmitte oturuorum.Bu sene sonu balom var fakat elbisemi nerden alcağımı ve saçımı nerde yaptıracağımı bilmiorum .s yardımcı olr musunuz meleklerim?:18:(konuyu nereye açacağımı blmediğim için buraya açtım k.bakmayın .s :D)
  2. off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

slm mrb benim adetim 8 gün var ve ben arada bir cok nadir midem bulanıyor ve bazende yemek yerken midem bulanıyor oldugum yerde kasıgım hafif yanıyor bazende igne batar gibi oluyor cok hafif sırtımda agrıyor sık sık idrara cıkıyom acaba hamile olabilirmiyim ve doktorum bana hamile kala bilmem için folbiol 5 mg verdi kullan gebe kalman için sizce hamile kalırmıyım bu ay :(:kafa::hey::kafa:
  3. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  4. Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan...
  5. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş