bana yardımcı olurmusunuz ?

GaMzE_18

Üye
Üye
bana yardımcı olurmusunuz ?
benim moralim çok bozuk bu aralar... benım durumumu bır cogunuz bılıyorsunuz arkadaslar en azından hatırlayanınız varsa bu benım ıcın ıyı . annem babam ayrı askerde sevgılım vardı ve nıhayet geldı . ancak sorunlar bıtmıyor yanı onunla bır problemımız yok sadece gorusemıyorum .babamda kaldığımdan dolayı anneme 2 haftada bır gıdıyorum onuda orada anca gorebılıyorum yanlız bu yetmıyor . hem annem hem ona vakıt gecırmeye calısıyorum annem kızıyor . artık her sey boyyllee ustume ustume gelıyor. neyse sevgılımın arkadası ve onun sevgılısı plan yaptık yıl bası gecesı bırlıkte vakıt gecırcez rezerve hersey yapıldı ancak annem ızın vermıyor. basta ızın verdı sonra vaz gectı ben gıtmezsem kımse gıtmıcek ayıp olucak napıyım bılmıyorum. 20 gundur gormuyorum erkek arkadasımı ama annem anlamıyor benı oonunla vakıt gecırmek ıstıyorum . 3 yıl oldu bırlıktelıgımız baslarda araları ıyıydı ancak şimdi nedense annem sevmıyor onu sanırım benı paylasamıyor. ama çok bunaldım sevgılım bır yandan arkadaslarına mahcup olucam annem bır yandan babam dan ızın almam gerek offff ben ne yapıyım bılmıyorum. sakın benı yanlıs anlamayın buda dertmı dıceksınız okadar cok şey yasadımkı artık bırıktı .son olarak bu sekılde patladım . ben sadece anlayıs ıstıyorum. annemi haklı buluyorum evet benım ıcın endıselenmekte haklı ama bıraz abartıyor ve benı artık anlamamaya basladı. bunları neden yazıyorum onuda bılmıyorum . babamın yanında da bunalıyorum . kısacası annemın ve babamın hatalarını ben cekıyorum sankı suclusu benmişim gıbı... neyse fazla uzattım kusura bakmayın bıraz olsun rahatladım sızden yorum beklıyorum benmle fıkırlerınızı paylasırsanız sevınırım ...:sigara:

Canim kendini cok güzel ifade etmissin : annemi anliyorum endiseleniyor, haklida aslinda..vs demissin, Tüm bu bize anlattiklarini sakin bir sekilde annenede anlatmayi denesen canim ??

Daha evveldende biliyorum evet, annem ve baban ayri, ve bundan dolayi annen seni zaten kisitli görüyor, onuda anlamak lazim, ama sirf seni kisitli görüyor diyede, senin "özgürlügünü" kisitlayacak degil..

Bu bulusmanin senin icin cok özel oldugunu, deger verdigin birisi oldugundan bulusmak istedigini, ve eger gitmezsen mahcup olacagini anlat annene...

Onunlada ayriyetten yani annen ile bir yerde oturun, ve ikiniz bas basa kutlayin gecmis yeni yili, bunu fikir olara ortaya sürebilirsin...

Ama fazla skma canini tatlim :)

Insallah hersey gönlünce olur :)

canım okulun yada işin falan yok mu hani babanın yanındayken neden dışarı çıkamıyosun?eğer çok sıkıyorsa al karşına konuş annemin yanında daha rahatım ben çok sıkıyosun falan de can damarından vur :D:D

annen erkek arkadaşını baştan isteyip de sonradan soğuduysa mutlaka birşeyini görmüştür,büyüklerin tecrübelerine güven ve düşüncelerine saygı duy derim.

ayrıca yeni okudum yaşın 17 yazıyor,canım 17yaşında yılbaşını tek başına dışarda geçiren çok yoktur gibime geliyor,yada benm zamanımda öleydi :):)
yani annen haklı bana kalırsa.yani elbette nasıl bir yer ayarladınız onu bilemiyorum ama bide yılbaşı günü dışarda kutlamak pek akıl işi değil genç bayanlar için bence.

zaten sorun da yılbaşı falan değil ama o olayda patlak vermiş.bence al karşına konuş her ikisini de.sonuçta gezmeye dolaşmaya hakkın var,gençsin.

anne baba ayrılığını da takma derim,benmkilerde ayrı ve şükür annem beni hiç sıkmadı bu yaşıma kadar,bikere demişti ki babanın yanında olsaydın bukadar rahat olamazdın :):)
yani bana kalırsa vardır bi hayır bunda da,belki beraber olsalardı dışarı adım atamıcaktın falan....kader kısmet bu işler canım.

Allah gönlüne göre versin...

ayyy bende de böyle anne ve baba var bizimkilerde ayrı..
annemleyim ben ama oda beni çok sıkıyor...
seni en iyi ben anlarım heralde...
şimdi sanki yaşadıklarını okurken bnmkiler gibi gözümde canlandı..
canını sıkma dicem ama biliyorum bu laf bomboş...
genelde bana arkadaş çevrem hayatını yaşa diyor ama ben kıyamıyorum onlara...
bnde baya dolmuşum yazsam 2 sayfayı çok rahat doldururum galiba ama yazmıcam diyeceğim şu bi yerden sonra insanın herşeyi ezip geçesi geliyor biliyorum ama kalbini kırmadan annene istese de istemesede gideceğini söyle ama sakın tehdit etme babanla ilgili kırılır çünkü neyse cnm sen en iyisini bilirsin..

Geri