gebe
  1. caylak

caylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bana yardımedin lütfennnnnn

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında caylak tarafından paylaşıldı.

ben yeni evliyim 6 ay oldum evleneliligim ilk zamanları adettendir yeme içme aynı yani kayınvalidemderle bir oluyordu ve hala da devam ediyor eşi anneci oldugu için ve babası ile aynı iş yerinde oldukları için bu durum hala devam ediyor artık bu durumdan çok sıkıldım eşimle uygun bir dil ile konuştum ama kesin bir karalılıkla redetti aksi davranıp eşimin gözündende düşmek istemiyorum ama artık ben evimi bir otel gözü ilegörmeye başladım eşimden ve evliligimden yavaş yavaş sogumaya başladım hele eşimin ailesine karsı sessiz kalışı beni daha çok uzaklaştırıyor onu artık saglam bir erkek bir eş olarak görmüyorum çünkü beni hep ezdiriyor ailesine karsı bana lütfen yardımcı olun tşk şimdiden

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür durumları çekmeyen malesef yoktur. Kararlılıkla olayın üzerinde durarak, saygı çerçevesinde işi zamana bırakmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Dediğim gibi bu tür durumları çekmeyen yoktur. Zaman içinde eşininde durumu anlayacağını düşünüyorum.

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim sadminimizin söylediği gibi böyle durumları çekmeyen yoktur.zamanla her şey yoluna girecektir.biraz sabret ve asla çizginden çıkma.eşini kendinden küçük bir hareketle uzaklaştırabilirsin.saygıyı elden bırakma.emin ol eşin de en kısa zamanda senin sıkıntını farkedip her şey düzelecek...

4. Ecrinnur

Ecrinnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya hangi devirde yaşıyoruz, bu erkekler ne sanıyorlar kendilerini... bence hiçte ezdirme kendini, sen eşini uzaklaştırmaktan çekiniyorsunda eşin neden seni kaybetmekten korkmayıp hala bunları yapıyor
    bence artık eşini al karşına konuş, artık ikinizin bir hayatı olduğunu, evine ısınamadığını vb. yani tüm sıkıntılarını anlat eğer hiç bi şey yapmadan eşinin ve ailesinin yaptıklarına ses çıkarmaz ve kabullenirsen inan bana dahada fazla isteyeceklerdir senden yazık değil mi sana
    birde anlamıyorum, niye hep kadın evi,erkeği, kayınvalideyi idare etmek zorundadır niye yaa biz insan değil miyiz, bizimde bir sınırımız var senin gösterdiğin sabrı birazda eşinden iste
    sen konuş sınırlarını çiz, sen eşinle evlendin ailesiyle değil, seninde isteklerin olduğunu bir birey olduğunu bilsin eşin lütfen unutma; tavizler tavizleri doğurur
    ben bunları yapamadım malesef ve şimdi kafamı taşlara vuruyorum o uğruna her şeyi göze aldığım, ölümüne sevdiğim adama artık tahammül edemiyorum keşke bu sana yazdıklarımı bende yıllar önce yapabilseymişim keşke...

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm malesef çoğu insanda bu sorun var.ama eşinin sana karşı olan tutumu çok önemli ailesi de zamanla düzelir inşallah daha yeni olduğun içinde hemen ayırmazlar seni.sabret inşallah allah yardım eder ama eşinle aranı bozma zamanla oda anlayacaktır seni.

Son düzenleme: 13 Eylül 2010
  6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım bunu herkez ceker senin yapman gerekn biraz sabır ve herşeyi zamana bırakman eminim sonunda sen kazanacaksınn biraz güleryüzz biraz saygıı herşeyii düzeltirr eşinden soguman ben bunu cok yanlış buldumm böle yapma canım yazık edersen bidenem ailene yuvana gecer bunlar zamanla daha yenii evlisiniz şimdiden böle yaparsan ilerisini düşünemiyorum sonunda sen kazanacaksınn azz sabır bitenem herşey gönlünce olsun...

7. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen de eşini eve getirecek bişeyler yap canım benim, mesela de ki bir gün bu akşam evde olmak istiyorum ve özel yemek yapmak istiyorum de, yani sadece o gecelik gibi, ve yemeklerle herşeyle geceyi renklendir, romantizmi doruğunda yaşat yani, sonra bak ertesi gece aynısını istemeyecek mi:)

8. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    canım eşinle aranı iyi tut anlıyolar zamanla hatalarını aynı şeyleri ben atlattım.darısı senin başına şimdi eşim annesine gitmek bile istemiyor ben hadi gidelim 1 saat oturalım diyorum üzülme canım:)

9. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    slm aramıza hg öncelikle :D bu durumu fazlasıyla yaşamışmbirisiolarak sana tavsiyermmm madem biryiyipiçiyorsunuz benim hatama düşme gez toz ye iç harca istediğini al istediğini yap eswe sen hakim ol rahat ol bırak o ailesine düşkün olsun kim varki düşkün olmayan ve zamana bırak zamanla seni okadar vazgeçilmez bir yere koyacakki ister istemez senle başbaşa kalmak ve hayatı başbaşa yaşamak isteyecek sen hayatın tadını çıkartmaya bak :D:D bol şans:d:d,

10. gisoow

gisoow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sözünü dinletecek bir aile büyüğünden yardım isteseniz,bu durumun yanlışlığını,herkesin ayrı bir düzeni olması gerektiğini,hele ki yeni evli çiftlerin bu tür olayların içinde kalmaması gerektiğini söylese eşinize belki düzelir,ayrıca eşinizin sevdiği bir arkadaşından da bu tarz sözleri duyarsa hak verecektir umarım :) üzülmeyin herşey güzel olacak inşallah ..

11. berenis

berenis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkekler evlendikten sonra inatla daha anneci oluyo ama zamanla değişiyo biraz dişini sık sabretmeye çalış bılıyorum zor ama sonunda seni anlıycak ve kendı kurdugu ailesine daha çok özen gösterecek dertetme canım

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Su anda buna inanmak sana imkansizmis gibi gelse de inanki bu durum degisecek.Biraz sabirli ol,her evlilikte olan seyler bunlar fakat her sey rayina oturuyor,biraz zaman canim.

13. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    :a038:canım arkadaşım benim senin halinden anlıyorum eşinin ailesi nasıl insan bilmem ama bak bende evliyim 5 yıllık ben bile 4.5 yıl diyende ayrıldım ama halen de beraberiz insan o sıkııntıları yaşıyo evlilikte sabır et canım her erkek annesini babasını istiyo sen nasıl istiyosan sen onun ailesine güler yüz sevgi gösterirsen eşinde senin ailene öyle ilgi gösterir ben de zamanında çok sitresli oldum sinirli oldum bir kere ailesine yasınmadım eşimin nede eşime iyi olursan kazanırsın canım daima benim de iki kaynım var ben de evin büyüğü ile evliyim ve kayınlarımın dediği senin gibi cana yakın güler yüzlü anne babamızı sevecek sayacak değer verecek biri bulsak ne güsel olur diyolar aslında bunlar anlatılmaz ama ben senin için anlatıyorum biz bir evin içinde durduk ben eşim annesi babası 2 tanede kaynım 4.5 yıl yani ne kavgamız oldu nede birbirimize karşı kötü kelimemiz ben kayınvalidemi isterim çünkü annesi kayınvalidemin ölmüş o küçükke ben diyo kızım yetim büyüdüm dedi ne kadar üzücü kayınvalidem anlattı ben dinledim üzüldüm dediğim kelime ne oldu iki oğlun var bekar yani seni hanımları bakmazlarsada ben bakıcam diye söledim benim kayınvalidem şimdi yürüyemiyo ameliyat olcak yakında kayınpederim tansiyon kalp hastası benden başka gelinde yok ben şimdi onları ne yapim bakımmı bakmimmi ileriyi düşün senin de er yada geç evlatların olur kayınpederine kayınvalidene nasıl davrandınsa o gelir muhakkak karşına iyi düşün ki iyi adımlarını alt ama sakın kırma kalplerini bak sen eşinin ailesine davranışını güzel devam ettir eşin bunu görücektir emin öğle bir hayatımız varki evin ilk geliniyim hem çocuğum olmuyo tedavi görüyorum canım hemde aileye bakıyorum bak benim eşim ne dedi gözümden hiç kaçmadı kaç yıldır hiç sölemedim dedi sana bir gün ne dedi anneme babama baktın allah razı olsun senden dedi senin annen baban nın da benim başımın üstünde her zaman yeri var dedi hasta olsalarda bakıcam ben onları dedi sen nasıl benim anneme babama baktınsa böyle insana ne denir ki canım şu kadarını diyeyim sabırrrr sabıırrr sabrın sonu selamettir bunu hiç aklından çıkarma bu söyledikleri anlattıklarımı sakın yanlış anlama ben iyi niyetimle söyledim sana benden bu kadar kendine iyi bak canımm

14. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cnm bende senle aynı durumdayın eşimin ailesi 1ci ben 2ci katta otturacaktık ama ılk gunler hep onlarla oturduk herseyıumız onlarlaydı ve hala suruyor ben sımdıden bu işe bı hal bul yoksa sessiz kalırsan boyle devam eder ben hep sessiz oldum sesımız cıkarmadım ve 2 yıldır onlarla yasıyorum bu duruma alıstım belkı ama keske ayrı olsaydık daha ıyı olurdu dıyorum sana onerim eşin uyanmadan sen uyan ve kahvaltıyı hazırla bi guzel hıc bişi olmamış gibi onu kahvaltı sofrasına oturt

15. sema06

sema06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durum beni kardeşimede oldu.onu düşündüm seni okurken ama şimdi bu durumdan kurtuldu. evliliğin ilk aylarında kurtul bence kardeşim öyle yaptı.kayınvaldesine söyledi açık açık onunla konuş anlayışlımı

bana yardımedin lütfennnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. basın hukuku...

basın hukuku...

Haber alma hakkı, haberin yanısıra düşünceleri de serbestçe öğrenebilmek ve toplayabilmeyi içermektedir. Haber alma hakkı iki yönlüdür. Bir yanında medya çalışanlarının öğrenme hakkı, diğer yanında vatandaşların öğrenme hakkı bulunmaktadır. Anayasa, ayrıca Devlet’e haber alma hakkı üzerindeki engelleri kaldırma görevi vermiştir. Ama Anayasa, temel hak ve hürriyetleri sınırlayan ve durduran 13....
  2. Eric Bana

Eric Bana

erıc bana Eric Bana Eric Bana, 2007 Doğum adıEric Banadinović Doğum9 Ağustos 1968 (1968-08-09) (40 yaşında) Melbourne, Victoria, Avustralya EvlilikRebecca Gleeson (1997 – devam) Eric Bana (d. Eric Banadinović; 9 Ağustos 1968), sinema ve televizyon filmlerinde rol alan Avustralyalı aktör. Aynı zamanda Love the Beats adlı bir belgesel de yönetti. Kariyerine komedi filmlerinde ve skeçlerde...
  3. Bana sor

Bana sor

Bana Sor This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x697 and weights 152KB. Sensiz Gecen Yalniz Günleri Bana Sorma Her Gün Aci Her Saat Özlem Her Dakika Aci Her Saniye Umut… Kolay Degilki Sevda Dedigin Acisiyla Tatlisiyla Katlanmali .. Acilar Nezaman Diner Bilmiyorum..Sorma Bana Özlem Nezaman Sona Erir Bilmiyorum..Inan Bilmiyorum...
  4. yuh bana..

yuh bana..

çok utandım şimdi kendimden ve sizlerden :S ama içimde tutamıcam yoksa çatlıcam.. eniştem teysemi başka bi kadınla aldatıordu bunu ilk baştan beri biliyordum o kadının ismiyle benim ismim aynı oldugu için enişte bey bi iki kes bana yollamıştı o belden aşagı msjları gerçi farkında bile deıiil.. o ayrı konu.. bir gün çok kızdım enişteme ve olayı anlattım oda sus payı ne istersin gibi bir...

Sayfayı Paylaş