gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

bana yazdığı son mektup :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

atatürk mektubu neden yazmış [​IMG]
    az önce geldi postacıı beni sordu Allahımm neden yapıyo bunu bana ya neden :18: bana mektup yazmışş hiçbirşey olmamış gibi sanki başkasıyla nişanlanan o değil :18: benim miş o sonu ölüm olucakmışş :18: ben zaten öldümm yeter artık :18:

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Sudemim boşver nişanlı oldugu halde sana yazıyosa mektup ve onca yaptıklarından sonra nekadar midesi geniş bir insanmış :S

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ne istiyo benden hala gizemimmm ne :uhu:

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç takma hayatım seni üzeni çıkar hayatından daha iyilerine laiksin sen :kiss:

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    gizemim postacı ismimi sölediğinde onun adını görünce nasıl oldum anlatamam :18: neler yazmışş :uhu: içim gitti gizemim elimde değilll benim için çook zorr :uhu:

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    cnm kıyamam ya sana boşver hiç takmaya değmez. Seni böyle üzüyosa ztn sana layik biri değildir daha kimler çıkar karşına mutlu olursun cnm merak etme. Zor bi durum anlayabiliyorum ama üzmemeye çalış kendini...

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çook teş ederimm sana 3 yılım gitti onunla boş boşuna nişanlandı hala bırakmıyo peşimi atıcam yüzüğü affet falan yazmış bide utanmadan :uhu:

8. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Sudem ya dikat et ,yazdiklari hiç hoş degil! dengesiz ne istedigini bilmiyor ? ya gerçekden seviyor ya da sana inat anlam veremiyorum...
    barişsaniz bile seni tekrar üzer bu sefer hiç toparlanamazsin...Allah korusun şerse senden uzak olsun!
    kendine iyi bak...

9. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence kafanı karıştırmaya çalışıyo sen toparlanırken yavaş yavaş tam da zamanını biliyo. sakın karışmasın kafan için acıyodur eminim tatlım ama sen doğru olanı yapyosun hiç takmamaya çalış kafana bitanem benm

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Mektubu aynen nişanlısına postala. O açıklasın.

11. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa halmı peşinde bu sakın cevap veriyim deme üzme o güzel canını 3 sene için üzülme oda bir tecrübe insana bunu yaşamam lazımmış de sakın kendini üzme

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmmmm allah razı olsun senden aminnn....canımm seviyorr ama herşey için çok geç toparlanmama izin vermiyorr seviyorsa vazgeçsin ya benim için ne kadar zor bu durum hala anlamıyo :uhu:

13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    evet jujummmm hala vazgeçmiyoo :uhu: jujumm neler yazmışş 3 sayfa okudukça tükendimmmm yaptığı hatalar ders olmamış ona hep affettim onu ama artık çook geç :18:

14. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm bana yalvardığı günün sabahında nişanlandı o :18: ve askerde ben onun yolunu beklerken :18: 3 yılımm gitti neler yaşadım neler ailemi bile karşıma aldım herkes haklı çıktı toparlanmaya çalışıyorumm düşünmemeye çalışıyorum ama rahat bırakmıyo beni :uhu:

15. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    hayalimm ozaman ondan farkım kalmaz hiçbirşey yapmıycamm bu ona yeter :uhu:

bana yazdığı son mektup :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. M.Kemalin Annesine Yazdığı Mektup

M.Kemalin Annesine Yazdığı Mektup

atatürkün annesine yazdığı mektuplar atatürkün annesine yazdığı mektup atatürk ün mektup atatürk ün mektuplar Muhterem Valdeciğim, İstanbul'dan mufarakatımdan beri sizlere birkaç telgraftan başka bir şey yazmadım. Bu sebeple büyük merak içinde kaldığınızı tahmin ediyorum. Bilhassa hakkımda gerek ötekinden berikinden ve gerek gazetelerden işittiğiniz natamam haberler şüphesiz merakınızı tezyit...
  2. Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ermeni ajansı bu mektubu yayınladı...Atatürk,Türk halkının adını bu tür alçak ve iğrenç suçlamalardan temizleyiniz diyor... İşte o mektup.......... Ermeni haber ajansı Novosti Armenii, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 7 Mart 1920 yılında ABD'li bir amirala gönderdiği belirtilen bir telgrafı yayınladı. Haberde, "Ajansımızın eline çok özel bir belge geçmiştir....
  3. Hamileyken bebeğime yazdığım mektup

Hamileyken bebeğime yazdığım mektup

Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl verdiğimi.Eczaneden aldığım testten öğrendim...
  4. hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

canım oğlum volkanım oğluma doğum günü mektubu Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl...

Sayfayı Paylaş