gebe
  1. merve1401

merve1401 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bana yol gösterin lütfen

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında merve1401 tarafından paylaşıldı.

Benim 4 senedir tanıdığım bi arkadaşım var benim 2 yıl süren ilişkimden dolayı görüşemiyorduk erkek arkadaşım başka erkeklerle konuşmamı bırakın adlarının geçmesine tahammül edemiyor vel hasıl ben erkek arkadaşımdan ayrıldım bi gün iş çıkışı arkadaşımla mağzaları gezerken karşıma çıktı ve sarıldı nerelerdesin ben hala aynı yerimdeyim mutlaka çık gel dedi bende gittim bana eski ilişkimi falan sordu hala aynı samimiyet duruyor bana sen evlenilecek insansın şöle düzgünsün böle düzgünsün ailen iyi yetiştirmiş gibi bi çok söz söyledi aradan bi kaçgün geçti ben bi kız arkadaşımın doğum gününe gidecem fakat erken çıktımki onunda yanına uğrayım diye ogün telefon numaramı aldı eve geç kalma erken git dedi bende ok dedim akşam 8 de msj attı evdemisin diye ve arkasından yine iltifatları başladı ama hep evlilik üzerine konuşmalar her akşam eve geçerken msj atmaları başladı gece 2 lere kadar msjlaşıyorduk fakat bunun yaşı benden büyük ve etrafında çok fazla sayıda kız var ve herkeze canım cicimli konuşmaları var ilişkilerle ilgili örnek verirken örneğin merve benim kız arkadaşım diye örnek vermeleri ve benim kıyafetime karışmaları başladı ama bizimbir ilişkimiz yok ve artık bana msjlarda atmıyor arayıp sormuyorda bi anlık boşluğamı düştü benimle bu kadar ilgilendi ya da ben bu ilgiyi aşk olarakmı anladım çözemedim bana bi yol gösterin ne yapayım ben

2. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biraz zamana bırak bakalım canım ilgisi varsa mutlaka aramaya devam eder

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    canım bence sen bunu pek fazla kafana takma,zamana bırak enınde sonunda gerçek otaya çıkacakdır umarım senın açından herşey hayırlı olur...

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayatinda olacagi varsa olur,yoksa da gider zaten,oluruna birak...bazi insanlarin konusma sekilleride boyle oluyor.O ,olsada olmasada zaten kaybedecegin pek birsey yok.

5. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bekle bakalım neler olacak canım

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kendin diyorsun canim, herkese canim, cicim diye konusuyor diye...

Cevresinde hattinden fazla kiz olan, ve bunlara baya ilgisi olan bir erkegin hayatinda SENIN özel olabilecegini düsünüyormusun gercekten??

Beni yanlis anlama sakin, ama bence en ufak ilgiyi ask sanma canim.

Yasini bilmiyorum, akil vermek haddimede degil, ama herkes bilirki erkeklerin ipi ile kuyuya inilmez.

Bence hic kafana takma derim. Ho$ takman icin bir durum yokta.

Saglicakla kal

7. merve1401

merve1401 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım teşekkür ederim hercai yaşım 24 o 34 yaşında canım ben anladım artık onun ne olduğunu orda tanıştığım bi bayan arkadaşıoda 34 yaşında vardı evlenmiş boşanmış birde allah bağışlasın çocuğu var sanırım artık ona karşı bişiyler ne gibi şeyler olduğunu bilmiyorum hissediyor gibi geliyor bayanla msn den konuşuyoruz alalade söylemiyor ama üstü kapalı belli ediyor.

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeklerin her lafını altın tartıya koymayacaksın..
    Zamana bırak..
    Ama bana pek dürüst biri gibi gelmedi

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aman tatlım uzal dur bence...

10. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Tatlim yasinda Genc, ve bu okuduklarimdan sonra sana birtek diyecek sözüm kaldi, oda Allah gelecekteki firsatlarini hayirli eylesin.
    Hem evlenmis, hemde cocugu var (allah bagislasin).Diger kusurlarida var elbette) Sana bundan zerre kadar hayir gelmez.

Atalarimiz bosuna dememis, karisi ölümüse varda, bosanmisa varma diye.

O köprünün altindan cok sular akar daha Canim :tik:

Kendine dikkat et, allaha emanet ol :):)

11. merve1401

merve1401 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım benim kadın evlenmiş boşanmış o değil o bekar hiç evlenmemiş ama bu saatden sonra beni alakadar edeceğini sanmıyorum kadınla ne tür bi ilişki kurarlar orasıda artık onlara kalmış

12. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sen yanlış anlamamışsın canım resmen seninle ilgilenmiş biraz zamana bırak bencede biraz daha aramassa sen ara konuş onunla tabiyki aranızdaki samimiyetede bağlı araman

13. merve1401

merve1401 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meleklerim teşekkür ederim hepinize gecen akşam benim bankadan onunda spor salonundan tanıdığı benim yakın arkadaşım var erkek tabiki daha rahat konuşuyor onunla onun yanına uğramış benimle ilgili sorular sormuş eski ilşkimi neden bitirdiğimi yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığımı falan sormuş oda anlatmış çok bunalttığı için demiş merve onu bunaltan sıkan insanla yapamaz demiş sanırım oda bunaltıcı bir tip olduğu için kesti aramaları sormaları hafta sonu ortak arkadaşlarla buluşcaz onunda gelmesi muhtemel bakalım ne olacak

14. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım zamana bırakmalısın erkekler kızlar gibi olmuyor.. mesela biz hoşlandığımız erkeklere, kocamıza nişanlımıza sevgilimize canımlı cicimli konuşuruz ama onlar için bu çok normal... her kıza rahatlıkla böyle sözler söylerler.. bir daha yine eskisi gibi konuşmazsanız anla ki sen sadece belli bir zaman arkaşı olmuşsun... erkekler çok farklı..

Bana yol gösterin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana kadın olduğumu göster

bana kadın olduğumu göster

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayna Ayna göster bana

Ayna Ayna göster bana

ayna göster aynayı göster melekleri Ayna hadi göster bana nasılım.. Sizinde böyle bir aynanız olsa ne yapardınızzz.Ben olsam karşısından hiç ayrılmazdım :D:D
  3. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  4. Derdi olmayanı gösterin bana.

Derdi olmayanı gösterin bana.

Selamlar olsun ve Allah razı olsun yazdıklarımi okuyanlardan. Dert nedir bilmezdim ama hep görüyordum ve duyuyordum hep gündemdeydi hayatımda aslında ve herseferinde derman ariyana yardım diledim Yüce Yaradandan, yardım yapmayı o kadar severim elimdeyse imkanımdaysa eyer nasipse hiç aksatmadım yardımımı hiç kimseden esirgemedim çünkü öyle öğretdiler bize, öbür Alleme götüre bilceyimiz sevablar...

Sayfayı Paylaş