Bana yol gösterin lütfen

merve1401

Yeni Üye
Üye
Bana yol gösterin lütfen
Benim 4 senedir tanıdığım bi arkadaşım var benim 2 yıl süren ilişkimden dolayı görüşemiyorduk erkek arkadaşım başka erkeklerle konuşmamı bırakın adlarının geçmesine tahammül edemiyor vel hasıl ben erkek arkadaşımdan ayrıldım bi gün iş çıkışı arkadaşımla mağzaları gezerken karşıma çıktı ve sarıldı nerelerdesin ben hala aynı yerimdeyim mutlaka çık gel dedi bende gittim bana eski ilişkimi falan sordu hala aynı samimiyet duruyor bana sen evlenilecek insansın şöle düzgünsün böle düzgünsün ailen iyi yetiştirmiş gibi bi çok söz söyledi aradan bi kaçgün geçti ben bi kız arkadaşımın doğum gününe gidecem fakat erken çıktımki onunda yanına uğrayım diye ogün telefon numaramı aldı eve geç kalma erken git dedi bende ok dedim akşam 8 de msj attı evdemisin diye ve arkasından yine iltifatları başladı ama hep evlilik üzerine konuşmalar her akşam eve geçerken msj atmaları başladı gece 2 lere kadar msjlaşıyorduk fakat bunun yaşı benden büyük ve etrafında çok fazla sayıda kız var ve herkeze canım cicimli konuşmaları var ilişkilerle ilgili örnek verirken örneğin merve benim kız arkadaşım diye örnek vermeleri ve benim kıyafetime karışmaları başladı ama bizimbir ilişkimiz yok ve artık bana msjlarda atmıyor arayıp sormuyorda bi anlık boşluğamı düştü benimle bu kadar ilgilendi ya da ben bu ilgiyi aşk olarakmı anladım çözemedim bana bi yol gösterin ne yapayım ben

canım bence sen bunu pek fazla kafana takma,zamana bırak enınde sonunda gerçek otaya çıkacakdır umarım senın açından herşey hayırlı olur...

Hayatinda olacagi varsa olur,yoksa da gider zaten,oluruna birak...bazi insanlarin konusma sekilleride boyle oluyor.O ,olsada olmasada zaten kaybedecegin pek birsey yok.

Kendin diyorsun canim, herkese canim, cicim diye konusuyor diye...

Cevresinde hattinden fazla kiz olan, ve bunlara baya ilgisi olan bir erkegin hayatinda SENIN özel olabilecegini düsünüyormusun gercekten??

Beni yanlis anlama sakin, ama bence en ufak ilgiyi ask sanma canim.

Yasini bilmiyorum, akil vermek haddimede degil, ama herkes bilirki erkeklerin ipi ile kuyuya inilmez.

Bence hic kafana takma derim. Ho$ takman icin bir durum yokta.

Saglicakla kal

canlarım teşekkür ederim hercai yaşım 24 o 34 yaşında canım ben anladım artık onun ne olduğunu orda tanıştığım bi bayan arkadaşıoda 34 yaşında vardı evlenmiş boşanmış birde allah bağışlasın çocuğu var sanırım artık ona karşı bişiyler ne gibi şeyler olduğunu bilmiyorum hissediyor gibi geliyor bayanla msn den konuşuyoruz alalade söylemiyor ama üstü kapalı belli ediyor.

canlarım teşekkür ederim hercai yaşım 24 o 34 yaşında canım ben anladım artık onun ne olduğunu orda tanıştığım bi bayan arkadaşıoda 34 yaşında vardı evlenmiş boşanmış birde allah bağışlasın çocuğu var sanırım artık ona karşı bişiyler ne gibi şeyler olduğunu bilmiyorum hissediyor gibi geliyor bayanla msn den konuşuyoruz alalade söylemiyor ama üstü kapalı belli ediyor.

Tatlim yasinda Genc, ve bu okuduklarimdan sonra sana birtek diyecek sözüm kaldi, oda Allah gelecekteki firsatlarini hayirli eylesin.
Hem evlenmis, hemde cocugu var (allah bagislasin).Diger kusurlarida var elbette) Sana bundan zerre kadar hayir gelmez.

Atalarimiz bosuna dememis, karisi ölümüse varda, bosanmisa varma diye.

O köprünün altindan cok sular akar daha Canim :tik:

Kendine dikkat et, allaha emanet ol :):)

Geri