gebe
  1. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

banada dua edermisiniz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında HURHUR tarafından paylaşıldı.

melek arkadaşlarım çok halsizim ve kanamam çok fazla ayakta duracak mecalim yok geçen sene bir olaya üzülmüştüm ve adetim tam 67 gün sürmüştüm dr.lara bir sorun olmadığını ve üzüntüden böyle olduğumu söylediler 67.günden sonra kanamlarım durdurulamadığı için rahimi temizlemek adına kürtaj yaptılar adetimde düzelme oldu fakat ağrılarım dahada şiddetlendi enfazla 10 gün sürdü şuan yine adet oldum ve parçalar düşüyor yine sanki canımdan can kopuyo yine kürtaj olmak istemiyorum ağrılarımda çok ne olur bana dua edin yarın dr agideceğim:hasta::18:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim, her şeyin hayırlısını versin edalıgelin... Umarım korktuğunuz gibi olmaz ve umarım, en kısa zamanda eski sıhhatinize kavuşursunuz. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah acil sifalar versin canim.

Ama neden yarini bekliyorsunki??

bence acile git derim canim, yani anlattigin duruma göre, bekleme derim ben ...

Rabbim hayirlisii verir insallah, cok cok gecmis olsun tatlim.

En kisa zamanda sagligina kavusursun insallah..

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH şifa versin canım doktoro gitmenin yanı sıra ALLAHA cok dua et

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

çok çok geçmiş olsun,Allahım en kısa zamanda versin şifasını inşallah.

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya gecmis olsun,rahat ol,adet sancilarini kesmek icin kiraz sapi kullaniliyor,biraz kiraz sapi al,kaynat ,ic iyi geliyor.Ayrica dinlen,dinlene bildigin kadar cunku bu zamanlarda vucudun ne kadar uykuya ihtiyaci varsa o kadar uyumak gerekliymis.Ben bu kurtaj olayini anlamadim bir arastirayim bakalim,merak ettim niye oyle yapmislar diye,baska bir yolu yokmuymus.Olmazsa doktorunu degistir,hatta universite hastanesine git.

7. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hepinizdenAllah razı olsun dualarınız için saolun.dilaracım kiraz sapı, maydanozsuyu hepsini denedim hatta artık ensonunda rahatlamak için diyazem vurundum ama kafi gelmedi ağrılara.kürtajıda butür kanamalarda yapıyorlarmış dr bana ilk kürtaj yapayım dediğinde kanamam 45.günündeydi olmak istemedim 15 gün bu konuyu araştırdım ankarada bir dr hanım buldum tlf la görüştüm durumu anlattım oda kürtaj yaparım deyince zaten kürtaj oldum rahim içi kazınarak adetliyken düşen parçaları temizledi iyiydim ama yine başladım her adet olduğumda yinemi uzun sürecek diye korkuyordum korktuğum başıma geldi yarın tahlil yaptıracam inşallah birşey çıkmaz patalojide çıkmamıştı daha önce şimdi tekrar parça alırlar ve kürtaj derler diye korkuyorum en önemlisi rahim alacaz derlermi diye düşünmeden geçemiyorum daha 1tane çocuğum var ve kardeş istiyor çok kötüyüm ilgilendiğin için ve dularınız için teşekkür ederim inanın kalkacak halim yok ama bu siteye girip sizlerle yazışmadan duramıyorum sizleri seviyorum meleklerim:hasta:

banada dua edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KaBuL eDeRMiSiN??

KaBuL eDeRMiSiN??

!!!.... SeNi ÇoK SeViYoRuM....!!! A A A A A A A A A YüReĞiMiaVuÇLaRıMDa SuNSaM KaBuL eDeRMiSiN ??????? _____________________ SeN HaYaTa Ne VeRiRSeNHaYaTSaNa SeNiN VeRDiĞiNi GeRi VeRiRMiŞ BeN HaYaTaNeVeRDiMBiLMiYoRuM aMaHaYaTBaNa uMMaDıĞıM KaDaRDeĞeRLioLaN _ _ SeNi VeRDi _ _ ...EGER SENİ SEVMEKSE YAŞAMAK BEN HİÇ ÖLMEYECEĞİM...A ...BuNDaN BöYLe DüNYaDa... ....AŞKIN aDı SeN...
  2. dua edermisiniz  melekler...

dua edermisiniz melekler...

Melekler mekaninin can melekleri,dua kardesleri;cok agir bir trafik kazasindan sonra 15 gundur yogun bakimda mucadele veren canimin parcasi,evladimdan aziz yegenim icin daularinizi istiyorum,dualarinizi esirgemeyin ne olur,henuz 18 yasinda guzel insan,iyiler iyisi Alisime dua edin ne olur,sifalar sifacisi yuce rabbimden sifa dileyelim ne olur,dualara cok ihtiyacimiz var.
  3. banada bakabilirmisin

banada bakabilirmisin

handanca benim içinde bir kart seçebilirmisin rica etsem benim bir yolculuk işim var acaba sonucu ne olacak gerçekleşecekmi bu durumum birde genel olarak bakarsanız sevinirim buara gerek olurmu bilmem koç burçuyum şimdiden çok teşekkürler
  4. benim için dua edermisiniz melekler

benim için dua edermisiniz melekler

bundan iki ay önce troid bezi rahatsızlığım çıktı,ultrason çekildi ve nodül oluşmuş perşembe günü biyopsi yapılacak,iyimi yoksa kötü huylumu diye.yani kansermi,değilmi o araştırılacak inanın çok korkuyorum sürekli alaha dua ediyorum.ameliyat olma ihtimalim oldukça yüksek görünüyor,sizde benim için dua edermisiniz kızlar bu hastalıktan bir an önce şifa bulabilmem için,:hasta:hepinizi öpüyorum.
  5. yardım edermisiniz?

yardım edermisiniz?

saçım kıvırcık ve ben bunu dalgalı istiyorum. napabilirim?

Sayfayı Paylaş