gebe
  1. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hülyakur tarafından paylaşıldı.

hamile miyim? Merhabakar. adetim düzenli olurdu. Gecen adet bittiğinde 4_5 gün sonra ilişkiye girdik eşimle ama bu ay 5 -7 gün gecikti. Karın ağrım var ama adet olamıyorum. korkuyorum hamile olma ihtimali % kaç? Idrar Test yapsm cevap alır miyim? Mide bulantım yok. Lütfen yardım edin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Haziran 2015
  2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Korkma.idrar testinde çıkar olup olmadığın sıkıntı yapma gayri mesru değil ya kocandan hamilesin ne mutlu

hülyakur bunu beğendi.
  3. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok kafaya takıyorum ondan olablr mı. erken benm için cock daha.bir hafta once olmam gerekırdı ama olmadım olacagm gün dişime kanal tedavisi dolgu yaptırdım ve o ara en azıncan 4 aspırın içmişimdir. ama hala olmadımm..

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle tabi canım hayırlısı olursada allahtan tabiki merak etme sıkıntı dan mevsim değişikliğindenhersey olabilir

5. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm tşkkr sıkınrıdandır imş.::::)

6. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Bence psikolojikte olabilir canım ben 2 ay adet görmemiştim hamileyim diodum test yaptım ondan 4 saat sonra fln adet oldum.
    hem hayırlısısa hamilesindir belkimm tabi yinede sizin kararıınzz :D

banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok mutsuzumm banada bi yardım lütfen :(:(

çok mutsuzumm banada bi yardım lütfen :(:(

mutsuzumm çok mutsuzumm sevdiğin erkek seni sevmiyorsa melekler bana bi çare bulunn :(:( 4 yıllık sevgilimdn 5 ay önce ayrıldım ve unutamıyorum bi türlü :( başka biride olmuyo sanki hepsinde onu arıyorum ama bulamıyorum... aynı şehirde okuyoruz ailemizdn uzakta ve onun 3 benimse ilk senem orda. başlarda sürekli karşılaşıyoduk konuşmaya başladık ve şuan arkadaşız(ona göre tabi bu böyle) :( onun...
  2. banada yardım edin nolur acil

banada yardım edin nolur acil

ben foruma resim ekleyemiyorum.yazı boyutunu yazı türünü rengini falan değiştiremiyorum.çünkü hiç birinede basamıyorum mausu üzerine götürdüğüm zaman link ekle grafik ekle diyor ama basılmıyor.smillerede basamıyorum .yani düz yazı yazmaktan başka bişi yapamıyorum.neden basamıyorum onlara.üyeliğimle ilgili bi sorunmu oldu anlamadım.lütfen yardım resim eklemem lazım elemekleri topiğime ...acilen...
  3. banada yardım edin meLkler

banada yardım edin meLkler

bnm10 oyunları kızlar bnm 10 aylık bi ilşkm var. çok mutluyduk. sevglm benden 1 yaş küçük. nese herşey güsel gidiodu. bu sene öss.ye gircek ve bna dediki sni düşnmkten ders falan çalışamıorum her dk snin naptıını düşünmktn aklımı hiçbişeye veremiorum. ayrılalım dedi. üstelemedm. 1 hafta snra tekrar aramaya başladı tekrar barışalım dio 1 gün snra vazgeçio ayrılalım vazgeçtm dio. napmaya...
  4. banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

öncelikle eski çıktığımı hala unutamıyorum unutmak hiç kolay değil aynı mahallede oturuyoruz.:( onunla çok ayrıldık barıştık çok seiyorum en sonunda geçen sene ayrıldık çok kötü sözler söyledi bana istemıyorum senı falan filan..ondan sora briyle tanıştım onlada çok kavga ediyoruz onun hataları yüzünden hep affettim benı seviyo diye 1 seneyi geçti sevgili olalı en sonunda bi kavgamızda ayrılma...
  5. hamile miyim banada bakarmisiniz

hamile miyim banada bakarmisiniz

Arkadaslarsuan uye oldum umarim birbirimize faydali oluruz adetime 5 gun var benimde kendi capimda belirtilerim var 1 hafta meme uclarim acidi el degmiyodu ama sonra gecti Bacaklarim agriyo Akintim artti gibi Gazim cok fazla Kasiklarimda arada bir kramp gibi seyler oluyor Sadece bu kadar sizce bende hamile miyimdir

Sayfayı Paylaş