gebe
  1. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında besteem tarafından paylaşıldı.

öncelikle eski çıktığımı hala unutamıyorum unutmak hiç kolay değil aynı mahallede oturuyoruz.:( onunla çok ayrıldık barıştık çok seiyorum en sonunda geçen sene ayrıldık çok kötü sözler söyledi bana istemıyorum senı falan filan..ondan sora briyle tanıştım onlada çok kavga ediyoruz onun hataları yüzünden hep affettim benı seviyo diye 1 seneyi geçti sevgili olalı en sonunda bi kavgamızda ayrılma kararı aldık ayrıldık 3 gğn sora ben senı unutamıyorum die bi msj yazdı buna benzer bir sürü msj sora şimdi ise yalvarıyo 1 şans daha diye ama bende eski çıktığımı düşünüyorum hala şimdi ne yapmalıyım benım sevdiğim mi benı seven mı?fikirlerinize ihtiyacım var.

2. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence eski sevdigini bi ara sonkez konuş onun nabzini bi yokla bakalim yojk olmaz derse seni sevenle berabe rol onuda istemiyosan sevmiyosan bi sure kafani dinle kararini var ama sevmedigin biriylede berabe rolma sana yapilmasini istemedeigin seyleri başkasina yapma

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu hep boyle olur,seni seveni sen sevmezsin,senin sevdigin de seni sevmez.Eeee canim sen biraz bu islere ara ver kafani topla,kendini dinle,ayrica biten bir iliskiden hayir gelmez.Herseyin uzerine bir sunger cek ve hayatina devam et,hayat bu bakalim daha neler gosterecek.

4. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için çok tşk ederim saolun

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence ikiside değil bi 3. şık herzaman olur hayatta herikisiylede ilişkini kes ve önüne bak karşılıklı birbirinizi sevip saydığın birini bul....

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tatlım bence sen senden şans isteyen cocugun günahına girme içindeki ve yanındaki farklı olunca olmuyor.. şans isteyeni mutlu edince kendin mutsuz olacaksın bunu düşün şu hayatta kapanmayan yara yoktur dil yarası hariç.. elbet gün gelir gecer herşey yoluna girer bi bakarsın unutursun eskiyi.. ama bence kesinlikle yanındaki ve yüreğindeki farklı ise ne kendini kandır ne yanındakini herkez bi zaman acı ceker unutur.. kib canım

7. almina_

almina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence ne eskisi ne de yenisi.Eğer bu ilişkilerin bittiyse zaten sana uygun olmadıkları için bitmişitir.Unutma hayat sürprizlerle dolu hiç ummadığın bi anda ummadığın bi yerde...:D

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok karışık bir durummuş seninkisi bence sen bunları sil daha neler çıkar karşına seni anlıyan çok sevip değer veren birini bulll

9. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durum bnmde başıma geldi cnm en iyisi ikisinide hayatından cıkarmak hayat süprizlerle dolu gercekten benm karşıma bni cok sevn biri cıktı su an bnde cok seviyorum onu cok mutluyuz.hayırlısı olsun hakkanda ama en ii yisi ikisinidde cıkarmak hyatından.

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    önune bak bence hayat süpriz<lerle dolu................................

11. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun arkadaşlar vakit ayırıp okuduğunuz için gerçekten haklısınızz.herşeyin hayırlısı hepimiz için...

12. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hayırlısı olsun hakkında ama bencede her ikisinden de bi hayır yok.bende çok sevdiğim insanla aynı sitede oturuyorum emin ol yılda bikaç kez karşılaşıyoruz okadar yani:D gerçekten görmek istemezsen görmezsin emin ol,bizi seveni biz sevmeyiz,bizim sevdiğimizde bizi sevmez bu işler böle malesef :(

Allah gönlüne göre versin.paylaşmak istersen son durumu okurum,merakla bekliyorum :)

13. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    son durum ayrıldığım beni seven yani hala arıyo ben açmıyorum teli konuşmak istemiyorum diğerinide dediğin gibi grmek istemeyince görmüyosun arada karşılaşıyoruz görmemezlikten geliyorum yokmuş gibi davranmaya başladım.inanıyorum ki birgün hem sevip hemde bizi seven biri çıkacak... en azından bunun için dua ediyorum :))

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok mutsuzumm banada bi yardım lütfen :(:(

çok mutsuzumm banada bi yardım lütfen :(:(

mutsuzumm çok mutsuzumm sevdiğin erkek seni sevmiyorsa melekler bana bi çare bulunn :(:( 4 yıllık sevgilimdn 5 ay önce ayrıldım ve unutamıyorum bi türlü :( başka biride olmuyo sanki hepsinde onu arıyorum ama bulamıyorum... aynı şehirde okuyoruz ailemizdn uzakta ve onun 3 benimse ilk senem orda. başlarda sürekli karşılaşıyoduk konuşmaya başladık ve şuan arkadaşız(ona göre tabi bu böyle) :( onun...
  2. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  3. banada yardım edin meLkler

banada yardım edin meLkler

bnm10 oyunları kızlar bnm 10 aylık bi ilşkm var. çok mutluyduk. sevglm benden 1 yaş küçük. nese herşey güsel gidiodu. bu sene öss.ye gircek ve bna dediki sni düşnmkten ders falan çalışamıorum her dk snin naptıını düşünmktn aklımı hiçbişeye veremiorum. ayrılalım dedi. üstelemedm. 1 hafta snra tekrar aramaya başladı tekrar barışalım dio 1 gün snra vazgeçio ayrılalım vazgeçtm dio. napmaya...
  4. lütfen yardım edin.... çok önemli...

lütfen yardım edin.... çok önemli...

[MEDIA] bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????
  5. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu

Sayfayı Paylaş