gebe
  1. komandosunun meleği

komandosunun meleği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

banada yardım edin nolur acil

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında komandosunun meleği tarafından paylaşıldı.

ben foruma resim ekleyemiyorum.yazı boyutunu yazı türünü rengini falan değiştiremiyorum.çünkü hiç birinede basamıyorum mausu üzerine götürdüğüm zaman link ekle grafik ekle diyor ama basılmıyor.smillerede basamıyorum .yani düz yazı yazmaktan başka bişi yapamıyorum.neden basamıyorum onlara.üyeliğimle ilgili bi sorunmu oldu anlamadım.lütfen yardım resim eklemem lazım elemekleri topiğime ...acilen yardımınız lazım sayın moderatörler ...sayın admin

2. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beni duyan yok muuuuuuuuuuuuuuuu???

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım o senin bilgisayarınla olan bir sorun olmalı çünkü siteden kaynaklansa bende de olurdu aynısı.Bilgisayarının ayarları karışmış olabilir.Bi bilgisayarcıya göster istersen iyi olur fazla bir ücret alacaklarını da sanmıyorum.Resim yüklemek zaten sen yapıordun onu da yapamadığına göre bilgisayarından kaynaklanıyor olmalı.Bi de sadmine özel mesaj at istersen burada görmeyebilir konunu.

Sevgiyle kal...

4. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisayarımda sorun olsa diğer sitelerdede aynı şeyi yaşardım ama değilmi?diğer yerlerde böyle bi sorun olmadı resim ekleyebiliyorum diğer saydıklarımı yapabiliyorum.neden olmuyo acaba yaa

5. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pc ye format attırdım servis baktı ama benim sorunum hala devam ediyor hala resim ekleyemiyorum .bu konuda bişi yapabilecek olan yokmu ?

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım ben bir sadminle görüşeyim üyeliğinle ilgili de olabilir yazarım buraya:)

7. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hallolursa çok sevinirim.teşekkür ederim meçhullll:)

8. Sevimli`İzmirliii

Sevimli`İzmirliii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnternet Gecmisini sil

9. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bencede bende öyle yaptım:)

10. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ee sprın cozuldmu pekı

11. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım o senin bilgisayarınla olan bir sorun olmalı çünkü siteden kaynaklansa bende de olurdu aynısı.Bilgisayarının ayarları karışmış olabilir.Bi bilgisayarcıya göster istersen iyi olur fazla bir ücret alacaklarını da sanmıyorum.Resim yüklemek zaten sen yapıordun onu da yapamadığına göre bilgisayarından kaynaklanıyor olmalı.Bi de sadmine özel mesaj at istersen burada görmeyebilir konunu.

Sevgiyle kal...

banada yardım edin nolur acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım edin meLkler

banada yardım edin meLkler

bnm10 oyunları kızlar bnm 10 aylık bi ilşkm var. çok mutluyduk. sevglm benden 1 yaş küçük. nese herşey güsel gidiodu. bu sene öss.ye gircek ve bna dediki sni düşnmkten ders falan çalışamıorum her dk snin naptıını düşünmktn aklımı hiçbişeye veremiorum. ayrılalım dedi. üstelemedm. 1 hafta snra tekrar aramaya başladı tekrar barışalım dio 1 gün snra vazgeçio ayrılalım vazgeçtm dio. napmaya...
  2. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  3. Nolur yardım edin !!

Nolur yardım edin !!

arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün...
  4. hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim arkadaşlar kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum öğlene doru ise uykum geliyor.Ayrıca kasıklarımda regli dönemine benzer ağrılar var ve sabaha karşı tuvalete çıkma durumum söz konusu bu durumu yumurtlama dönemine bağlıyorum. Reğli dönemim 22-25 temmuz gibi ama bilemiyorum.Bu arada hamile kalmayı da çok istiyorum acaba psikolojik de olabilir mi bunlar ..bana bu konuyla ilgili...
  5. nolur acil yardım edin çok korkuyorum

nolur acil yardım edin çok korkuyorum

ben bir yerde çalışıyorum orada sevgilim oldu çıktık daha sonra sorunlu bir şekilde ayrıldık kimse çıktığımızı bilmiyordu. daha sonra benm en yakın arkadaşım ile çıktı bunu herkese duyurdu.sorun bu değil ama arkadaşımın annesi bunları öğrenmiş bnm öğrendiğimi sanıp tehdit msjları attı. daha sonra arkadaşım annesinin aslında telefondan öğrendiğini söyledi dünde faceden bna (naber lan koduum)...

Sayfayı Paylaş