gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Banana Republic’den Bahar Sezonu Elbiseleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Bu bahar yine cıvıl cıvılız melişlerim ben modellerin hepsini çok beğendim hepsini istiyorum BANANA REPUBLIC’de bu sezonun yeni mottoları Hayat güzeldir temasından yola çıkılarak belirlendi… “keşke hayatın bir durdurma düğmesi olsa…”, “Bir Pazar günü güneşi yakala!”, “Yarın, milyonlarca kilometre uzakta…” “yaşama bir öpücük gönder…” ve “İstersen uçabilirsin…”
    BANANA REPUBLIC, her zaman olduğu gibi bu sezon da yine elbisenin bir numaralı adresi… Siyah gömlek elbiseden, dar şık gece elbisesine, lacivert çizgili desenden yakası boncuk detaylısına, farklı kumaş ve kesimlerde çeşit çeşit elbiseler şıklığını ve zarifliğini her zaman devam ettirmek isteyen bayanları bekliyor.

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel modeller için teşekkür ediyorum, bu arada resimler, sitemize yüklenmiştir, lütfen konularınızı devam ettirecekseniz paylaşımcı melek olunuz.

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık cano :)

Banana Republic’den Bahar Sezonu Elbiseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sezonun vazgeçilmezi elbiseler!

sezonun vazgeçilmezi elbiseler!

Farklı renk, model ve desenler ile Tommy Hilfiger elbise koleksiyonu sezonun en gözde parçalarını sunuyor. Bir klasik haline gelen Tommy Hilfiger renklerinin yanı sıra siyah ve beyazın uyumunu sergileyen çizgili modeller ve yaz ayına enerji katan renklerde çiçekli modeller koleksiyonda yer alıyor. Sezonun vazgeçilmez rengi beyaz, elbise koleksiyonunda da farklı modellerde yer buluyor. İş,...
  2. Bahar Alerjilerine Dikkat Sezon Açıldı !

Bahar Alerjilerine Dikkat Sezon Açıldı !

Bahar alerjileri hiç şüpheiz pek çoğumuzun ortak sorunu. Nisan ayının yaklaşmasıyla beraber alerji sezonunu da açmış bulunuyoruz. Özellikle polen alerjisi olan insanlar çok şikayetçi bu konuda. Hapşuruk ve nefes daralması bunun yanında huzursuzluk ve rahatsızlık da kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı.Ben de alerjik bir hap kullanıyorum şu an:hasta: Soğuk kış günlerinin ardından...
  3. 2011 H&M  Bahar Elbiseleri

2011 H&M Bahar Elbiseleri

2011 bahar elbiseleri 2011 bahar kıyafetleri kıyafetleri h m ürünleri elbise modelleri Ünlü markaların gözdelerinden olan H&M,bahar için tasarladığı elbiseleri bizlerle buluşturdu.Hem güzel tasarımlar hem kaliteli ürünleri olmasından dolayı bir çok kişi tarafından tercih edilen bir marka. 2011 Baharında yüksek bel modası ile karşımıza çıkan H&M,çiçekli,kabarık etek ve tek kol...
  4. Christian Louboutin‘in 2011 Bahar Sezonu

Christian Louboutin‘in 2011 Bahar Sezonu

ayakkabı, modelleri, yeni sezon, 2011 yazlık , Christian Louboutin‘in yeni sezon ayakkabı modellerini buradan bulabilirsiniz Louboutin‘in 2011 bahar sezonu Kreasyonları burada hanımlar ! Her yeni sezon merak uyandıran ayakkabı koleksiyonunu ile beklentileri bir çıta üste taşıyan Christian Louboutin‘in 2011 bahar sezonu ayakkabı kataloğu yayınlandı.

Sayfayı Paylaş