gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Banana Split Tarifi Resimli yapılışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Banana Split Tarifi Resimli yapılışını biliyorsanız yazarsanız çok sevinirim bende öğreneyim şu Banana Split Tarifini yaa :S

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
Banana Split Tarifi Resimli yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Meleklerimize Banana Split Tarifi....

İşte Meleklerimize Banana Split Tarifi....

Banana Split Tarifi Banana Split Nasıl Yapılır Yaz günleri geldi sıcaklar kendini hissettirdiği günlerde tavsiye edebileceğimiz bir tatlı türü...Hem serin hem hafif bir tatlı...Yapanlara şimdiden afiyet olsun...Bu arada malzemelerdeki dondurmayı hazırda alabilirsiniz ev yapımı dondurma da olabilir... Malzemeler: 5 adet muz 5 tatlı kaşığı karamel 5 tatlı kaşığı çilek sosu 5 parça...
  2. Rokoko Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Rokoko Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Geçenlerde bir arkadaşımdan duydum Rokoko kelimesini sordum oda nedir diye pasta türü birşey dedi merak ettim ve kesinlikle bu Rokoko neymiş hem görüp hem de yapmam lazım:) Bilen varsa bana resimli Rokoko Tarifini yazsın kızlar.
  3. Dedem Küstü Tarifi Resimli yapılışı

Dedem Küstü Tarifi Resimli yapılışı

Dedem Küstü Nasıl Yapılır Ev Yapımı Dedem Küstü Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere lezzetli mi lezzetli kurabiye tarifi sunuyor ve dedem küstü tarifi veriyoruz. İşte size tadı da adı da farklı bir lezzet dedem küstü yapılışı Melek'lerim:) Malzemeler : 250 gr. margarin 100 gr. kuş üzümü 1 su bardağı susam 500 gr. un 150 gr. pudra şekeri...
  4. Gazozlu Trüf Tarifi Resimli yapılışı

Gazozlu Trüf Tarifi Resimli yapılışı

Gazozlu Trüf Tarifi Resimli Gazozlu Trüf Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda benim gibi çikolata seven tüm arkadaşlarımız için, şahane bir lezzet tarifi veriyor ve gazozlu trüf yapılışı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Malzemeler -4 yemek kasığı sade gazoz -50 adet çikolata kap -50'şer g sütlü ve bitter çikolata -250 g beyaz...
  5. Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli Ispanaklı Kek Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce yumuşak kek nasıl yapılır anlatmıştık. Bu gün ise hem yumuşak hem de çok lezzetli ıspanaklı kek yapılışı hakkında bilgiler aktarıyor ve ıspanaklı kek tarifi edinmek isteyen tüm üyelerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Malzemeler 3 yumurta, 2 paket...

Sayfayı Paylaş