gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bandana Bağlanış Şekilleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bandana nasıl bağlanır bağlanış şekilleri çeşitleri değişik kullanışlar ile ilgili bilgiler burada melekler Saç bantları ve taçlar saçlarımızı süslediğimiz işe yarar aksesuarlardır melekler :) Sıcaklardan bunaldığımızda ,uzun saçlarımız bizi daralttığında bu tarz aksesuarlar imdadımıza yetişir.Bir de bandanalar vardır,hem bayların hem bayanların kullanabileceği.Bu konumuzda sizlere bandana bağlanış şekillerini göstermek istiyoruz :tik:

2. yakup emre bulut

yakup emre bulut Forum Okuru

çok teşekkürler oradaki tüm modelleri yapıyoruma ama biri hariç korsan bir tüelü yapamadım yardımcı olurmusunuz

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Balaklava çok iyi oluyor ya :)

Bandana Bağlanış Şekilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

örgüden saç bandı sac bandı örgü modelleri örgü bandana modelleri bandana Örgüden yapılmış saç bandı ve bandana modellerinden oluşan örnekleri bu tür aksesuarlardan hoşlananlar için paylaşıyorum.
  2. Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Kızlar ben bandana bağlamak istiyorum kaç türlü şekli var bunun ve nasıl bağlıyoruz ( ben kızım ) Bandana bağlama modelleri ve şekilleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.
  3. Bandana Resmi, Bandana Resimleri

Bandana Resmi, Bandana Resimleri

Bandana Resmi, Bandana Resimleri istiyorum sizden yılın yeni model bandanaları olursa çok daha iyi olur arkadaşlar.
  4. 2012 saç Bandana modelleri resimleri

2012 saç Bandana modelleri resimleri

Bandana modelleri 2012 Bandana Resimleri modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden bandana resimleri isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için de yılın en yeni saç bandana 2012 modelleri çeşitlerinin resimlerinipaylaşıyoruz.
  5. Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Kış ayları denince akla gelen ilk şey örgü modelleri oluyor. Malum kış ayları denince soğuklar her yaştan kişiyi etkilediği gibi ince kıyafetler ısınmanız için yeterli olmuyor. Örgü modelleri ince kıyafetlere göre sizi daha sıcak tuttuğu gibi hastalıklara karşı da bir kalkan gibi koruyacaktır. Marifetli hanımların ellerinden hiçbirşey kurtulmuyor. Örgü işinden o kadar güzel örnekler ortaya...

Sayfayı Paylaş