gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Banka muhabbetleri...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Müşeri:para çekecektimBanka:Hangi hesaptanM:BenimkindenB:Tamam beyfendi de sizin hesap no su kaç?M:BilmiorumB:İsim neydi?M:Benim kendimim mi?B:Yok ebenin......(denemior tabi) .................................................. .................................................. .......................M:Ben Aycell faturasını bankadan yatırdım.ama hattım borcumdan dolayı kapandı.B:Nasıl olur biz aycell tahsilatı yapmıoruz ki?M:Ben oyaktan yatırdım zaten.B:?M:Ona bi baksak.olmuor mu? Oyak çok kalabalıkta.B:Olur mu kardeşim ben nasıl görürüm Oyak'ın hesaplarını.M:Şundan bi baksan?(bilgiasayarı gösterior)Hani onlarda da ordan bakıor da.Olmuor mu?B:Oluor canım.hatta elim değmşken varsa muhtarlıktabi işin onuda aradan çıkarıveriyim................................................... .................................................. ...................(Kredi kartlartı için call center genelde anne kızlık soy ismini ve mezun olunanan ilk okulu güvenlik şifresi olarak kullanıor.)B:Mezun olunan ilkokuol?M:Amaben lise mezunuyum.B:Tamam da bana ilkokul adı lazım.M:iyi de ben liseyi bitirdim.!B:?B:Anne kızlık soy ismi?M:Bilmiorum.B: (Pratiğiz ya!)Dayınızın soy ismi?M:Yahu bi kart vereceksin taa dayımı karıştırıorsun.(Hışımla bankayı terk eder)

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Banka muhabbetleri...
    :D :D :D çok güzeldiii canım yaaa

Banka muhabbetleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  2. Banka

Banka

Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Banka görmek para kaybedileceğine işarettir. Para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Banka görmek para kaybedileceğine işarettir. Para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına...
  3. Banka Hesabi

Banka Hesabi

Her sabah 86.400 dolarin yatirildigi bir banka hesabiniz oldugunu dusunun.Ama bu,bir sonraki gune aktarilmiyor olsun.Bir baska deyisle,her aksam hesabiniz sifirlansin.Ne yapardiniz?Her gun,hesabinizdaki parayi son kurusuna kadar cekerdiniz degil mi?Iste her birimiz "zaman" isimli boyle bir banka hesabina sahibiz.Her sabah bize 86.400 saniye verilir.Her gece bize verilen bu zamanin...
  4. Banka bebek =)

Banka bebek =)

SENİN BABAN 'SPERM BANKASI' YAVRUM! Sperm bankasından alınan spermlerle hamile kalan annelerin, çocuklarına gerçeği erken yaşta söylemeleri gerekiyor. İngiliz The Telegraph gazetesinde yer alan habere göre, erişkinlikte ‘şok edici’ olabilecek haberleri küçük çocuklar daha normal ve sakin şekilde kabul edebiliyorlar. Cambridge Üniversitesi’nde yapılan araştırmanın sonuçlarına göre,...
  5. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk

Sayfayı Paylaş