gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bankada unutulan param varmı bunu nasıl öğrenebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Benim sormak istediğim herhangi bir bankada unutmuş olduğumuz bir hesap ve para varsa bunu bulabilirmiyiz? Yani unutulan banka hesaplarının sorgulandığı bir sistem varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bankacılık kanunu'nun 5411 Sayılı 62. maddesine göre, bankalar nezdindeki mevduat, katılım fonu, emanet ve alacaklardan hak sahibinin en son talebi, işlemi, herhangi bir yazılı talimatı tarihinden başlayarak on yıl içinde aranmayanlar zamanaşımına tabidir.
    İlgili yönetmeliğin 8. maddesi gereğince, zamanaşımına uğrayan mevduat, katılım fonu, emanet ve alacakların listesi Türkiye Bankalar Birliği internet sitesinde Şubat ayı başından Mayıs ayı sonuna kadar ilan edilecek.Yayınlanan listede isim ve hesap bilgileri yer alan kişilerin 15 Haziran 2013 tarihine kadar hesaplarının bulunduğu bankanın herhangi bir şubesine geçerli kimlik bilgileri ile başvurmamaları gerekiyor.

Unutulan Banka Hesabı Sorgulama yapmak için Buraya tıklamanız yeterli olacaktır açılan sayfada gereken bilgileri girerek Unutulan Banka Hesabınızı sorgulayabilirsiniz...

3. murat çamur

murat çamur Forum Okuru

4. süleyman arslan

süleyman arslan Forum Okuru

5. süleyman arslan

6. süleyman arslan

bankada unutulan param varmı bunu nasıl öğrenebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. S&P: "Türk Bankaları BDT Bankalarından İyi Durumda"

S&P: "Türk Bankaları BDT Bankalarından İyi Durumda"

Kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poors (S&P), Türkiye’de bankacılık sektörü ile ilgili olarak hazırladığı raporunda, Türk bankalarının Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) bankalarından çok daha iyi durumda olduğunu açıkladı. Türkiye’deki bankaların güvenilirlik açısından Rusya’ya yakın olduğunu ifade eden S&P, Kazakistan, Beyaz Rusya ve Ukrayna’nın ise daha büyük risk...
  2. Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

12. ocak.1989 dogumluyum 11 i gecesi 12de dünyaya gelmişim yükselenimi öğrenmek istiyorum
  3. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  4. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?
  5. Unutulan e- devlet şifresi nasıl geri alınır?

Unutulan e- devlet şifresi nasıl geri alınır?

e devlet şifremi unuttum nasıl geri alırım,e devlet şifresi ücretsiz nasıl geri alınır, e devlet şifresi para ödemeden geri alınabilirmi,e devlet şifresini unuttum cepten nasıl geri alırım E-devlet şifresiyle ilgili olarak konunun gelişme aşamaları şu şekilde. Öncelik devlet şifresi için PTT şubelerinden 1 TL karşılığında bu şifre kağıdımızı alıyorduk ve unuttuğumuz zamanda şifremizi...

Sayfayı Paylaş