gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Banlananların son sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

admin oldum diye sevinme, banlandım diye yerinme... gün olur devran döner, o değnek bize de geçer...

post larımı beğenmediler, sen banlısın dediler...

banlı dediler vermediler...

ne admin anladı beni ne de sen, oysa ne çok sevmiştim ikinizi, bilsen..

admin olmuşsun ,ama adam olamamışsın...

üyeydim mod oldum, admine sövdüm kovuldum...

bu post lar alın teri, silenler miras7...

moddan büyük admin var
    adminliğin şanı var
    fazla gerinme admin
    senden büyük Allah var..

admin in oğlu olmuş, tutmuş....

istemezük...

bence bu adminlerin meşruiyeti tartışmalı... seçim yapılsa kesin ben admin olurdum...

adminin böylesine, yazıııklaaar ooolsuuun...

banlıysam günahım ne?

ulan ben bunu gerçek hayatta gördüm, hiç de karizma falan değil...

düşmez kalkmaz bir Allah...

o şimdi banlı...

Banlananların son sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümden önceki son sözler!

ölümden önceki son sözler!

- Lan olum Rus ruleti öyle mi oynanır dur da göstereyim. - Teker teker gelin layn... - Sevgilim, abin bizi böyle görse ne yapardı? - Korkma, bu tünelden yllardr tren geçmiyor... - Abi çevremizde fazla polis yok, teslim olmayalım, kaçalım abi... - Geeel, geeel, sağ yap gel. - Abi çok seri bi araba bu yaaa... - Demek piranha dedikleri şey bu. Hiho, bak Hulusi abi bıyıkları ile oynuyom bi...
  2. son söz,,,,,,

son söz,,,,,,

Savasin en kanli gunlerinden biri. Asker,en iyi arkadasinin az ileride kanlar içinde yere dustugunu gordu. Insanin basini bir saniye bile siperin uzerinde tutamayacagi ates yagmuru altindaydilar. Asker tegmene kostu. - Tegmenim, firlayip arkadasimi alip gelebilir miyim? - "Delirdin mi?der gibi bakti tegmen. - Gitmeye deger mi? Arkadasin delik desik olmus. - Buyuk olasilikla olmustur...
  3. son sözler

son sözler

elektrikçiye ne gerek var canım, ben şimdi hallederim... ben sarı ışıkta geçerim... gel abi burası boyu geçmiyor... yalan sölüyorsam şuracıkta öleyim... korkma hanım bu saatte kapımızı kim çalacak? tanıdık biridir... abi, şeyran doldurur... gelen şey köpek balığına ne kadar benziyor... oğlum lan şu herife ayı deme bak......
  4. bir hastanin son sözleri..

bir hastanin son sözleri..

bir hastanin son sözleri.. Kanser hastahanesinde bashekim iken serap adinda bir kadin hastam vardi..bu hastam gögüs kanserine yakalanmis ve tedavi icin yurtdisina gitmek istemesine ragmen,bazi formaliteler icabi o imkani bulamamisti.. Serap i özel bir ilgiyle ben tedavi altina aldim.Ve kisa bir süre sonrada Allah in izniyle iyilestigini gördüm..Ancak serap inda diger kanser hastalari gibi bu...

Sayfayı Paylaş