gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Banlı üye şiiri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

son zamanlarda açtığım anlamsız konulara bakma ne olursun benim aklım başımda değil chatte ettiğim sözleri kafana takma ne olursun onlar ipe sapa gelir şeyler değil
    bu forumu sevmiyorum dedim yalandı
    siliyorum üyeliğimi palavra
    ellerimde anlamlı konular
    forumda 24 saat online görürsen şaşırma
    beni böyle banlı ortalarda bırakma

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Banlı üye şiiri
    harıka olmus..,paylasım için saol

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım çok guzeldı ..ellerıne saglık melegımm

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş olmuş emeğine sağlık canım

Banlı üye şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üye

üye

Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
  2. Şiir

Şiir

İlahi aşkı, Allah -c.c.- sevgisini konu edinen; Efendimiz Aleyhisselam'ı, ashabı (r.a.), Evliyayı (k.s.) ve iyi kulları, insanın yücelik ve erdemlerini ve ince duyguları anlatan şiir hayır ve iyiliğe; Küfrü ve batıl olan şeyleri konu alan şiir şerre; Sannat değeri olmayan, vezni ve diğer değer ölçüleri bozuk şiir görmek abuk sabuk konuşmaya; Kafiye yahut kafiye harfi görmek ilim, sanat ve...
  3. banlı üyelerden şarkı bestesi:)

banlı üyelerden şarkı bestesi:)

yazıklar olsun yazıklar olsun adminin böylesine yazıklar olsunnnnn herşey karanlık nerde insanlık mod'a yağcılık edene yazıklar olsun.... batsın bu siteler bitisn bu forumlar, banlayıpta gülene yazıklar olsunn açımamış başlıklar teşekürsüz mesajlar banalana hesaplar benimi buldu dım tırrır dım tırırr ben ne yaptım admin sanaaaa mahkum ettin beni ban ' a bu forumda bin mesajım varrr...
  4. ........ üyeyim

........ üyeyim

bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:

Sayfayı Paylaş